Top buzz aplikacija

Pozdrav ekipa. Vidim da vama nekima vrate rejected video ili post. Ja imam problem kada neki video krene da zaradjuje ujutro bude odbijen. Posaljem msg i oni samo vrate.

Da li vama kojima vrate video na publish dodje neka poruka u vidu feebacka.

Bas ti je mali omjer klikova prema impresijama, kako ti se kotiraju novi snimci?

Jeste mali, napredujem ali baš sporo ide… Ne znam ko reče da je ovo lutrija pa ako si srećan biće love ako ne ništa… U potpunosti je bio upravu :slight_smile:

I kod mene je tako,nemam pojma šta se dešava

Ma ja sam kriv jer imam vise naloga jbg :joy::joy: iskljucite mi struju,zabranite mi internet,spasite svet.

Veoma je teško razraditi nalog sada, konkurencija je jaka i teško je probiti se…

Juce iz znatizelje udjoh u ovu grupu, koliko na brzinu videh ima ljudi kojima fino ide, pa eto mozete i tamo sta pametno da procitate u vezi Topbuzz-a
https://www.facebook.com/groups/325165184658555/

Nadam se da je bitno da se svakodnevno postavljaju klipovi i da treba biti uporan, valjda ce se isplatiti. I ja sam video dosta njih koji zaradjuju prilicno ok, u zavisnosti od meseca naravno, nekad vise nekad manje. U pocetku klikova je bas malo koliko vidim, imam preko 150 klipova a slab sam bas sa klikovima… Valjda ce biti svima bolje ubuduce :slight_smile:

Jel na topbuzzu postoji referal program? ako postoji kako bi mogao da dodjem do mog reff linka? :smiley: jer mi se cini da sam to video negde da ima, al sad ne vidim… mozda to nemam od kad su mi sklonili ono za povezivanje sa sajtovima, yt, fb…
e sad nzm isto da li je bolje da napravim novi nalog ili da je jos “majem” oko ovog :smiley:

Mozes 10 novih naloga da napravis. Ja bi nov nalog napravio.

Druze kakve sninke izbacujes. Upravo sam poceo sa ovim da se bavim i kako mogu da se promovisem da i ja pocnem zaradjivati. Moze neki savet

Za pocetak skuvas kafu, sednes za komp i onda skrolujes ovu temu na vrh i krenes lagano da citas sa razumevanjem, pa onda kad ti nesto ne bude jasno postavis konkretno pitanje i dobijes konkretan odgovor.

Opet nesto flesira, objave se ne prikazuju, ne idu u etar to jes idu ali ako neko namenski udje na tvoj profil, nesto mrkaju ponovo…

Kontaktirao sam ih na feedback i ovo mi napisali:
To get the correct URL of your YouTube channel, please do as follows:

1. Go to Youtube;
  2. Search and click on your own youtube channel;
  3. Click “Video”;
  4. Copy the link in the browser’s address bar.

Ja sam to sve uradio kao i ranije i napisao da mi je sada video u procesu.Sad cekam njihov 24-casovni odgovor.

Pozdrav dobri ljudi … Poceo sam i ja da se bavim ovim, postavio 3 klipa, imam nesto manje od 20 pregleda, klikova, po klipu. Dva su smesne zivotinje, jedan je neka nesreca na planini. Sta vama najbolje ide? I da li ima razlike u kom vremenskom periodu se postavi klip? Ova tri sam stavio oko 23:30, dok sam cetvrti klip stavio oko 11:00 i nijedan klik nisam imao

Što se vremena tiče meni se najbolje pokazalo postavljanje između 23:00 i 01:00 mada ima neke razlike i koji je dan u pitanju.A što se tiče klipova , najbolje mi se gledaju sportski ( golovi i NBA zakucavanja)

Nema tu mnogo pravila, jednostavno postavljaj sve što stigneš i što više(a da ne bude protiv pravila). Jer videćeš i sam da neki baš dobri klipovi ne prolaze a neke gluposti dobiju i preko 1k klikova.

Kolega Vukoman ti je rekao uglavnom na kakvim klipovima se najviše zarađuje ali se na takvim i najčešće krši copyright…

A jel to sankcionisu odmah ovi iz TopBuzz ili ako neko prijavi? I kako vi postavljate klipove? Klasika sa yt download, pa upload na tb? I još nešto, da li su bitni followeri, i ako jesu, kako ih “nalazite” :grin:

Što se banovanja tiče ne znam to kako ide, još uvek nemam iskustva ali verujem da ti neko odavde može reći. :smiley:

U vezi videa ja ne skidam sa youtube upravo zbog tog kršenja autorskog prava, samo sa 9gaga i tako tih alternativnih sajtova…

Pratioci i nisu nešto korisni ali dobro dođu… A najbrži način da ih dobiješ je komentarisanjem tuđih postova i lajkanjem komentara na istim.

Ja sam za jedan dan zaradila 30$. Inace imam 2 naloga, na prvi sam zaradila 150$ pa je krenuo slabo da mi ide, i sad sam napravila drugi koji mi je bas krenuo. :slight_smile: Na taj drugi za jedan dan imam 122k impresije i 31k klikova. Srecno svima! :slight_smile: