Top buzz aplikacija

evo ja sad ubacio 10ak klipova kratkih, cute cats and dogs … pisalo pending za 5 minuta svi published … je li to znači da je to pušteno ili ?

Da, ako piše published pušteno je…samo mi je nije jasno kako vam tako brzo puste, meni stoji pending već dva dana

Da i meni isto, pogotovo za te klipove cats dogs… sada mi je na pandingu preko 40 posta i tako vec dva dana… :confused:

Meni su gifovi i klipovi (do 5 sec) objavljeni kroz 5 minuta maximalno. Dok ovaj klip od 30 sec, vec drugi dan stoji na Pending. Prije 2 dana sam tek objavio, 2-3 gifa/klipa. Evo trenutno je 0.02 $ :stuck_out_tongue:

Meni odobre snimke u periodu od 20 minuta, za 4 videa i nekoliko postova imam 0,08$ :smiley:

moji su snimci od 5 do 60 sekundi … i sve su odobrili za 5 min … mozda je mjera da se odjednom ubaci 10ak klipova … pa opet za sat vremena

evo imam oko 500 impresija hahaha odmah razmisljam kako ovo automatizovati hhaha

1 Like

postavio dvije mačke kako se masiraju i gledaj ovo

Your post has been removed for containing Vulgar. Sorry about that.

mora se biti pažljiv haha

1 Like

Moze i paypal i direktno na racun putem swift coda

Ta TopBuzz prica me podjeca na onu… “markica po markica sto i jedna markica” :slight_smile:

1 Like

brate ja cu pokusati da svaki sat ubacujem 10 klipova … ako budem uspio to je 120 klipova dnevno … ■■■■ ga za 10 dana 1200 klipova … tačno markica po markica hahaha

1 Like


Svakog dana u svakom pogledu sve vise napredujem. Juce 6.5$, obogaticu se do leta ovim tempom :smiley:

3 Likeova

samo mi reci bgti koliko si klipova postavio do sad :smiley:

Imam oko 250 ja mislim. Tako nesto. Drugar mi prebacio 1200 klipova pa to kacim. On na 3 naloga kaci sve iste klipove i prolazi mu.

1 Like

isplate na isti paypal idu? ako moze tako to je odlično

Da na paypal idu isplate. E topbuzz je pravi divlji zapad!

2 Likeova

i ja kažem, ali ne kontam na kojem principu ovo radi? gdje se reklame prikazuju, ovdje ne treba razvijati nikakav SEO

SEO :thinking: Koji crni SEO vidis da ljudi izimaju pare na gluposti bre.Ako te topbuzz voli bice love ako te ne voli nema zelembaca.

1 Like

:clap: bravo, meni zarada 0,04 centa za 3 videa juce :smiley:… moracu vise da ubacujem sadrzaja

TopBuzz community is so huge more than billions of users using its Android & iOS app that gets views automaticall if your video is worth watching. Now you are wise enough to make it count and calculate yourself. For every 1000 views you earn $1. All you need is upload quality videos and rest everything happens automatically for you. It is such a big community that if your video is good enough you can get millions of views in just few hours.

ovo je baš zanimljivo, za 6 mjeseci posjeta im tri puta porasla

Evo i ja sam ubacio par gifova i video pa da vidimo, sad cu jos jedno 10 videa pustit za test, sta vam bolje prolazi, video ili gifovi?