Top buzz aplikacija

ja sam do sad samo klipove ubacivao

Bolje prolazi video ja mislim, ali bitna je i kolicina videa i gifova vise videa i gifova vise klikova

SIPA :joy: Procitao sam da najbolje prolazi ako se puste oko ponoci, spremit cu makar 20 komada za veceras pa cemo da vidimo

Uzeo sam se i ja zajebavati sa ovim da vidim sta je ovo ustvari :’)
Postavio sam prije par dana 3-4 videa i danas sam postavio 3 i evo kako sam danas dobio vise pregleda na ovim izgleda da su bombastični naslovi 10x vecu posjetu imaju nego prvi postovi, al samim tim i ovi prvi dobijaju sada preglede… Kada bi imao 1k postova mozete misliti koliko bi bilo pregleda :’)
image
Nisam skontao kako rangiraju postove i kakav im je algoritam al tek sam poceo mozda bude nesto od ovoga …

ako sam dobro shvatio tu je zarada 0,2 dolara cca?

Kakva je situacija danas?
Ja sam sinoc ubacio oko 20 videa i zaradio 7 centi, sva zarada je sa jednog videa ostali 0 klikova

Ja sam juce 7$, danas sam na 5$ do sada.

slično i meni tako …

Pa dobro je, ici ce to tebe, cega god se dohvatis krene te, bilo fb ia ili nesto drugo haha

Daleko od toga da me hoce. Jednostavno treba da se radi i da se uci i svakog ima da hoce.
Evo ti prost primer, lepo sam napisao min 50 videa dnevno, izlistaj na gore i pogledaj koliko ih 50 stavlja…Nece sa 3-5 videa, treba ludacka sreca da te pogodi. Ovo je klasican zakon velikih brojeva

Tacno tako ovo je zakon velikih brojki, ja sam danas ubacio 30 videa i mnogo je veci broj klikova u odnosu na druge dane kada sam ubacevao po 5 videa. Samo rad donosi rezultate

Koliko cekate da ih puste?

Meni 50% odobre odmah, ovi ostali na pendingu stoje danima

Meni mozda 70% odmah a ostalo stoji danima.

Danas su mi odobrili 90% u roku od nekoliko minuta a ostale citav dan nisu odobrili a neki su i odbijeni

Hvala na odgovorima, vec sam pomislio da ja nesto pogresno radim

Koliko vremenski ti treba za upload 50 klipova na topbuzz? Jesu dugi ili kratki klipovi?

nego de mi recite, da li vam se povećavaju pregledi na starim klipovima pomalo? ili samo bude ono što dođe pregleda odmah posle uploada

Meni je sto dodje to i dodje :smiley: Najeci problem je sto sve dobre klipove odbiju, sve mi vise u glavi ona Nemajina recenica “Ako te vole bice i i $” …nevjerovatno je kakve klipove odbiju, a kakve nekim puste…

istina, kažem ti ja postavio dvije mačke jedna masira drugu oni odbili kaže adult

pa lol

To mi se desilo na dosta klipova, postavis bebu kako seta kaze “Vulgary” hahah…ali eto imam ovih dana viska vremena, pa cu pucati.