Top buzz aplikacija

Sinoc sam izvbacio 26 klipova od toga 6odobreni u roku od 5minuta, 2 odbijeni, a ostali na cekanju. Ja ne znam da li to neko rucno pregleda te snimke ili kompjuter, ali neke stvari za koje mislim da mi mozda nece odobriti oni to odma odobre, a neke kuce, mace, majmune… odbiju ili ostave na cekanju danima… Cak ne zavisi duzina videa, jer sam probe radi izbacio video od preko sat vremena i u roku od 15minuta je odobren, a video od 10sekunde su na cekanju.
Mozda napravim jos jedan nalog da vidim da li ce tamo ici bolje.
za sada u jednom danu sam najvise zaradio 20centi i to posle izbacivanja 100tinak tekstova, gifova,videa…


Najgledaniji video na topbuzz ima oko 184000 klikova i oko 2900lajkova, i on bi trebalo da je na tome zaradio $184 :smiley: E sad kako je to uspeo… Da li bi se u klikove racunalo kada bi delio link od mog videa sa topbuzz na socijalnim mrezama, jel neko to probao?
Top 10 Videos Jan. 18th, 2018 ~ Jan. 31st, 2018
Top 10 Articles Jan. 18th, 2018~Jan. 31st, 2018

volio bih nađem neki program da svaki sat ubacujem po 10 klipova … to bi bilo bomba

1 Like

koliko taj drugar kaci klipova dnevno na te naloge?

Eee i ja bi voleo da imam bota koji sam povlaci i kaci. To bi mozda mogak @dadaas da nam kaze jel je izvodljivo?

On samo to radi i kaci po 50tak po nalogu.

1 Like

Dobra ideja, a kako vam obracunavaju zaradu meni od juce jos nijesu obracunali, stoji datum 4 mart ali za 5 mart nema nista.
Edit: Obracunali su ali sa zakasnjenjem o odnosu na druge dane

Udji ponovo, danas su malo kasnili sa obracunom.

1 Like

Da prije sam proverio obracunali su

Ne znam za vas, ali mene izludjuju sa ovim pending…

Napravio jos jedan acc, poslao iste klipove.

Identicni kao i na prvom nalogu su objavljeni odmah…ovi ostali isto pending

1 Like

Tako je, samo kolicina, ubacio sam stvarno dosta jos kvalitetnog sadrzaja i odobrili su, ali pregleda 0 na sve, od 150 videa samo s jednim zaradjujem.
A najgluplje mi je kad vidim da je neko ubacio video pun twerka i sexy prankova i svi puni pregleda a meni odbiju video na kojem djevojka ili decko pijan zabije se u vrata i slicno, tu politiku im ne razumijem.Takodjer odbili mi video djevojke iz teretane kojoj su ispali tegovi i razbila staklo kao adult sadrzaj, nidje veze.

samo te klipove što odbiju obriši … pa probaj opet nekad kasnije

¸Tako ti odmah odbiju, barem meni…

Evo i moj stanje, ukrali su mi 1,2 $ :joy::joy::joy: Tri dana na ovom profilu, planiram jos jedno 5-6 dana ako ne bude vidiljivog napredka log out :smiley:

koliko uploadaš dnevno?

Kad god stignem u toku dana…Nemam pojma, izvrsio sam upload hrpu sadrzaja.

Nisu ti ukrali, bice sutra uracunato.

1 Like

prvi video ubačen u subotu, do sada ubačeno nekih stotinjak klipova

Vidim da neki imaju odnos impressions/clicks do 50% drugi ispod 5%

@Jeronimo034 jel to na svima klipovima oko 50 posto. Koliko sam vidio kod drugih je to izmedu 3 i 10 posto maksimalno.

Po top10 sto je stavio @westowene dobro prolaze klipovi sa dugim opisom u naslovu. Meni su svi na 10% samo sto su dva klipa imala nesto veci broj impressiona, stavio za probu 25 klipova i 5 gifova.
Samo to traje dosta da se postavi gore pogotovo ako ne radis sve odjednom nego nekoliko puta tokom dana.

Kad bi se to moglo dovesti do razine sto je jeronimo napisao da ima taj stanar, da svaki video u prosjeku nosi 0,7-1 dolar isplatilo bi se s tim pozabaviti.

Uglavnom nekoliko videa donosi pare, ja ne mogu da provalim kako to funcionise kod njih. Ruku na srce nisam se ni trudio. Procitao sam da im algoritam funkcionise tako da im servira sadrzaj na koji su kliktali ali nisam eksperimentisao.

koliko dnevno ubacuješ i šta? gifove, slike, tekstove ili klipove?

Ljudi, da vam razjasnim nedoumice. TopBuzz je aplikacija na kojoj se moze dobro zaraditi i nije laz, mom drugu je isplaceno 220$ (informacija iz prve ruke), sto se tice pregleda (klikova) tu nema nekog znanja i neke fore, jednostavno cista sreca, prolaze razne gluposti i dobijaju puno pregleda, masovno ubacivanje sadrzaja vam moze doneti novac. Ja nakon 20-ak dana imam 101$, u pocetku sam dobijao 0,5 dnevno a onda i do 10$ po danu, sto vise snimaka vece sanse. Pozdrav.

3 Likeova