Top buzz aplikacija

Kako ja ovo nisam video ranije :money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face:
Sutra krecem pod hitno.

Bez%20naslova

kada bi makar svaki treći bio kao ovaj poslednji … pufffff

1 Like

Guraj sad slične klipove, pa valjda i bude :slight_smile:

Opet fali lova :joy::joy: Ali evo ima malo poboljsanja.

Koja je ovo ilegala od aplikacije,citav youtube ce biti prebacen, vlasnici ove aplikacije ce obrati brdo love i samo nestati.
Registration Date:1999-03-16
Expiration Date:2019-02-16

Treba do 2019 zaraditi sto vise ako uopste i docekaju 2019 sa ovim masovnim copyright.

1 Like

kineska je to firma

Welcome to Topbuzz/BuzzVideo (the “Platform”), provided by Bytedance Inc. (“Bytedance”, “we” or “us”). We are registered in the State of Delaware, United States of America under company number 5943290 and have our registered office at 1013 Centre Road, Suite 403-B and our primary business location at Building No. 1, Zhong Hang Plaza, No. 43, North 3rd Ring Road West, Haidian District, Beijing, People’s Republic of China.

1 Like

Vidim da je to nekada bio i forum,svasta je na tom domenu bilo :grinning:

https://web.archive.org/web/20150316145702/http://aishwaryarai.topbuzz.com/PNphpBB2-viewtopic-t-47.html#60

Mnogo rada za malo para. vidim da imate mnogo klikova i video snimaka a zarada dosta manja nego na svim do sada pominjanim video platformama,youtube,dailymotion,openload… ma ne treba na svasta trositi energiju.

1 Like

Da tacno tako mnogo rada ali malo novca, na 1000 klikova ni 1 dolar zaradjen

Novi su sajt pa jos nisu snimljeni od vlasnika sadrzaja,ali uskoro kada krenu copyright prijave,jer vidim da posle 5 Copyright ili 5 Conduct banuju nalog bice masovnog gasenja. Mozda cu probati kada mi bude dosadno i imao visak vremena i kada ne budem opterecivao komp sa uploadom na youtube,dailymotion,openload…tu imam mnogo manje pregleda i klikova, manje video snimaka i vecu zaradu.Ipak masina moze da mi crkne.

Sutra ce earnings da ti bude 5$. Ne zakidaju, kad zakidaju i kad te uzmu na zub placaju 0.01$ za 1k klikova. A kad im se zalis dobijes automatski odgovor tipa sta hoces kad sadrzaj nije tvoj.

1 Like

Šta može da bude razlog da te uzmu na zub?

Znaci svesni su masovnog lopovluka :blush: probacu i ovo cudo samo da zavrsim uploade.Ima ovde i tekstovi i gif,moze se pomalo isprobati sve. Uzmem sa mojih sajtova sve,mozda imaju dobar SEO

Imam 1 Followers nisam nista ni objavio,nego se samo registrovao :joy: izgleda da im izgledam obecavajuce

1 Like

Svako ima tog jednog Followersa…to je topbuzz…licno :grinning:

1 Like

Ima sad da ga smorim sa 100.000 pitanja samo da saznam ko je,evo sam povezao moj youtube i topuzinu :blush: krece tornado

1 Like

Isto ono sto odlucuje dal ce video da ti se gleda ili ne. KARMA :smiley:

ako nemaš dovoljno playa na klipovima smanjivat će rate

1 Like

Hehe, dakle kocka praktično… dobro i to nije loše ponekad.

Za sad se ne žalim na preglede i klikove, tu sam negde kao i @cupomakarska ali nikako nemam rešenje za fajlove koji su na pendingu…
Ima li smisla obrisati pa upload ponovo? Nešto mi se čini da ne vredi, nikako da pređem 50% objavljenih

Jel neko probao uploadovati na youtube pa onda sa youtube kanala na topbuzz nalog,vidim da mi pise da se ceka odobrenje povezivanja kanala i topbuzz naloga,ja mislio odobrili su kad ono cvrc ceka se odobrenje. Processing Approved

Nema ni verifikacionog maila od topbuzz na gmail ni nista kaubojstina teska :joy:

Daj posalji link kanala da sinhronizujem sa mojim topbuzzom :smiley: