Top buzz aplikacija

Ma uzmes i sklepas na brzinu bilo koji kanal postavis snimke i onda verifikujes.

A zasto bi, kad mogu lepo da odem na YT i izaberem kanal po zelji i dodam samo na topbuzz i gotovo. Oni ga za 24h odobre i eto autopilot zarade :smiley:

Aaa to cu uraditi sa drugim nalogom,ovo ce mi biti kao oficijalni topbuzz nalog :blush: bice njih 5-6 naloga.

Kako to, ja kolko znam kad sam pokusavao trazili su da se povezem na youtube sa taj kanal :smiley:

1 Like

To sam i ja probao pa sam zato i verifikovao sa mojim kanalom,inace bi i ja povezao sa bilo kojim.

A website? :smiley: hdndhdgsbsjfh

Mislis preko RSS fida inace za topbuzz ne bi mogao reci cuvenu recenicu iz mucki “sledece godine u ovo doba bicemo milioneri” jer tada mozda nece biti topbuzz-a :grinning:

Aha :smiley: Secate se kad sam napisao da su teska kaubojstina :smiley:

1 Like

haha ubacio sam sad neka dva sajta koja sam izguglao, pa videcemo dali ce ih odobriti za 24h ili ce me banovati :smiley:

Nece da te banuju :smiley:

2 Likeova

Posto se bas ne razumem u te rss feed, kako bi trebalo da izgleda link koji im saljem? 1 ili 2 ili prosto samo domen od neke stranice? :smiley: ovaj pod jedan 1 to je cela stranica kodovi(valdja xml)
rss

Edit: evo sad su odbili ove linkove koji se zavrsavaju .rss (1 na slici), kazu: Unable to Process :smiley:

imesajta.com/feed tako je meni proslo.

1 Like

Niko nije odgovorio, je l se zarada prebacuje ili mora na kraju meseca isplata? Mora li odmah da se podesi payment option i uploadujete li ili preko yt? Hvalaa unapred

Prelistaj temu pa ces da nadjes odgovore…

1 Like

ono što me interesuje je da li je neko ovdje zaista primio isplatu sa topbuzza?

1 Like

Ne znam gde da postavim pitanje svima tako da ću ovde. Tražio sam isplatu ali mi kasni. 7-og stiže na PayPall. Drugovima je stiglo ali meni još uvek ne. Imao sam problem sa PayPall-om, da li je to razlog?

Sutra ce, sutra ce hahaha sjetih se kad onaj ovdje izvali, da su mu iz Adsensa tako pisali :joy::joy::joy:
Ali ovi nikad da stave tih 5$ :smiley:

1 Like

Bice bice, samo polako, vidis da su iz Kine, a znas kako njihovi digitroni rade :smiley:

2 Likeova

Izgleda da su mi sve sajtove koje sam sinoc postavio odbili :frowning:

Ne moze da se obradi a pise odobreno WTF

Ovo je za youtube i facebook stranicu,za sajt jos nisam povezivao rss.

@Jeronimo034 Aj ti lepo uslikaj sve to sto ti je proslo,jer mi se cini da samo kod tebe nekako sve tako prolazi i ti imas jedini najbolju zaradu. :wink:

Napominjes a neces da pomognes nista,ni kako kopiras link bez uploada video sa tudjih kanala koji nije tvoj i verifikovan,kako povezujes sa tudjim sajtovima,ni kako samo ti to sve odradis a mi ostali ne mozemo,koji nismo bas da ne znamo povezati dve stvari.

I meni se cini da je ovde zesce trolovanje i malo vise rada u fotosopu.

Kada se pogleda nekako svi imaju dosta manje klikova i zaradu naspram pregleda,nego sto se ovde pokaze kada slikaju ovde odredjeni clanovi foruma. :wink:

https://www.google.rs/search?client=chrome&hs=cX4&tbm=isch&q=topbuzz+earningh&chips=q:topbuzz+earningh,online_chips:topbuzz+payment&sa=X&ved=0ahUKEwjwqrff6t_ZAhVQ-aQKHdneDVQQ4lYIKSgB&biw=1396&bih=663&dpr=1.38#imgrc=t_wCVgwQOXuBwM:

1 Like