Top buzz aplikacija

Ma Nemanja je placenik, kinezi ga platili da dovodi balkance na Topbuzz ha ha ha
Sta ces onih 10 miliona downloada im malo, nema nista bez nase snage.

Odbijen fb jer sadrzaj nije u skadu s fb, a isti sadrzaj je prosao kroz njihov upload. RSS traze dodatnu potvrdu vlasnistva.

30ak kratkih videa uploadano prije 5 dana i ovo je rezultat, danas je nesto vise klikova, ostavit cu tocno tjedan dana da vidim koliko mogu donijeti kroz taj period

od pre 10ak-15 dana :smiley:

Da bi ti prosao RSS moras dodati onaj njihov hml na svoj sajt,da bi verifikovao,ovo pisanje o tudjim kanalima i sajtovima ne pije vodu.

Kazem ti ja placenik, i ja bio odustao. Kad mi dodje poruka na WM-u od gazde Topbuzza, kaze on meni "
它帶來的是什麼" rekoh izvini Lee molim te, on opet “要付錢給你” i ja sta cu vratim se da postavljam…

@hzg nece ti nista donijeti ako ostavis tako, nastavi objavljivati…

Naravno treba probati i sa tim ali i objasniti iskreno kako i sta,ako se vec zeli objasnjavati na ovom forumu i pomoci,ja kada navatam vremena i kada sve isprobam ja cu objaviti i necu pisati dvosmisleno.

Pa objasnio ti je @Jeronimo034 odnosno svima nama, covjek je lijepo napisao postavljajte 50+ objava dnevno i dobit ce te rezultate. Nije nuklearna fizika da vam objasnjava, prosto postavljas redovno sto vise materijala vise sanse za zaradu…Ne znam kaakva vam mudrost treba, a njemu je prosao sajt nama nije i to je to. Desava se, vidite da cijeli sajt ima rupa, i nelogicnosti.

Njemu prosli i tudji sajtovi i youtube kanali a nama nisu sopstveni njemu sve prolazi a nama nista :wink: jedino to za 50 objava je bilo iskreno receno.

Nema smisla dalje da pisem o njemu i prolazenju. Neka svako zakljucuje sam.

Nisam vidio da je napisao da su mu Youtube kanali prosli, mislim i da je napisao zasto bi lagao…Nema logike. ako je to napisao vjerovatno je i istina.

Evo ovde je pisao…

Pa ne moze se dodati tudji yutube kanal jer topbuzz trazi da se doda preko youtube aplikacije za autorizaciju.

https://accounts.google.com/signin/oauth/oauthchooseaccount… ovaj link je primer kako to izgleda…
Choose an account
to continue to topbuzz.com

i onda mozes da odaberes samo svoj kanal koji je na listi.

Za YT nisam nigde rekao da mi je prosao, a sajtovi…
Jedan od naloga, dva prosla jedan ne.

P.S. Cupo ja ti rece da ne otkiras prepisku sa Lee-jem…Sad ce meni da smanji honorar za nove clanove…
A da jos jedna stvar, moje sajtove su odbili :thinking::joy: KAUBOJSTINA!

Dobro sad mozemo ovako do sutra,ali nema potrebe pisati sta si i da li si napisao ili rekao… evo tvoji citati,pa sam vidi sta si pisao.

Kad MOGU znaci da mogu a ne znaci i da cu ili da sam. Ali s’obzirom da navlacim ljude, svasta je moguce. Mozda i sam ili budem ili sam spreman :thinking:
Ajd sad odo da editujem slike “zarade” (jaka zarada pa cu da editujem slike…) sa Topbuzz-a da navlacim raju.

Krenulo me,pa ovo stvarno radi :joy::joy::joy:

Sada sam glavni jer imam uslikanu zaradu. Kada kliknete na sliku pogledajte donji desni ugao za objasnjenje.

@Jeronimo034 ma opusteno valjda cemo naci nacina da prevarimo sistem :grinning:

Jebotepatak 20 znakova

petre petre jebivetre zašto gubiš energiju na dokazivanje da nešto ne može … potroši energiju da probaš da li nešto može … petre petre

Pa probao sam i video da ne moze dodavanje tudjih youtube i facebook naloga. :zipper_mouth_face:

ja sam sinoć ubacio 50 snimaka za 15-20 min … bez ikakvog povezivanja … evo cuko mi se probio 15k impresija :slight_smile: ne možeš uvijek ići linijom manjem otpora

Ma OK da nisam probao i napisao ne bi znali ostali na forumu da ne moze. Vole Kinezi te snimke sa kucama :joy::joy::joy: jos ako su malo ugojeni. Ode i ja traziti sta bi,mislim da je prepuno tih pasa,jer citam svi to rade,moram nesto drugo.

ne kažem ja da je ovo sad revolucionarno, do sad sam ubacio 150-200 klipova … recimo ako bih mogao sa 2-3k klipova izvuci mjesecno 300-400$ zašto ne :slight_smile: kako kažu na ovim blackhat forumima, lijep “beer money” … dnevno do pola sata posla