Tražim programerea

[quote=“VIC”]Ali opet si mu trebao odgovoriti nešto, teško je tipkati Ok, ili nešto drugo, a lako je ovdje se prepucavati s drugima pff.

I prestani s vrijeđanjem

edit:
cc me prestigao :)[/quote]

Prestani sa vrijeđanjem.

Mogao bi mi se skinuti malo više s…

[quote=“Protein”]Drugar, zapjenio si se kao i ovi trolovi. Nemoj biti kratkog fitilja. Nisam ovdje došao kako bi tebi i sličnima pojašnjavao stvari, jer od takvih niti tražim išta, niti želim.

Ovo je bio oglas a ne tema o politici. Sumirajte svoju komunikaciju koja je uistinu smiješna.

Raspametili ste se ko mala djeca a da Vam se nitko nije niti obratio. Dok niste počeli sa paljbom. Klasika za forume.

I onda dobijete po “tamburi” od nekoga tko je sam, a Vas je već troje. I onda ide klasično vrijeđanje. Momci, ohladite.

Nebitni ste. I moju priču ne možete spaliti.[/quote]

Mislio sam raspaliti po priči kad sam pročitao “standardni jezici” pošto imam 5g. iskustva u freelancanju onda znam da nedefinirani oglas je ljepilo za muhe.
No prešutio ali kad se već tema pokrenula zašto onda ne i sudjelovati.

[quote=“gorrc”]Mislio sam raspaliti po priči kad sam pročitao “standardni jezici” pošto imam 5g. iskustva u freelancanju onda znam da nedefinirani oglas je ljepilo za muhe.
No prešutio ali kad se već tema pokrenula zašto onda ne i sudjelovati.[/quote]

Molim te da me ne maltretiraš. Nije me briga za tvojih 5 godina “freelancanja” niti mi to išta znači.

Hvala

Što sve poslodavci traze od posloprimaca, ovo je super :slight_smile:

Jednog se riješiš, pojavi se drugi. Kako je krenulo majstore, za koji mjesec biti češ sretan da uopće postoji koji oglas, za bilo kakav posao.

To budi ziher. :wink:

Mogao si napisati “Ok, onda ništa od toga” ili “Ok, možda svejedno uđeš u neki izbor, javila mi se samo još jedna osoba koja isto nije iz Zagreba”.
Ono, ni da ni ne, bar da znam na čemu sam.

Mislim, sad je svejedno.

Inače, čudim se da si još na ovom forumu, obzirom koliki postotak tvojih postova doprinose sadržaju naspram postotku neprimjerenih postova…

[quote=“Protein”]Kako je krenulo majstore, za koji mjesec biti češ sretan da uopće postoji koji oglas, za bilo kakav posao.

To budi ziher. ;)[/quote]

Moguće.

Ali srećom ova struka ne ovisi samo o Hrvatskim poslodavcima pa se ne treba bojati. :slight_smile:

Nećemo raditi na silu za domaći sitniš kad postoje Ameri i drugi koji bolje plaćaju. A to što živiš u HR te ne ograničava ( bilo freelancanje ili stalni “remotely” posao ).

Pa samo odgovaram na Vaša pitanja. Što želite mladiću u biti?

[quote=“ZMecava”]Moguće.

Ali srećom ova struka ne ovisi samo o Hrvatskim poslodavcima pa se ne treba bojati. :slight_smile:

Nećemo raditi na silu za domaći sitniš kad postoje Ameri i drugi koji bolje plaćaju. A to što živiš u HR te ne ograničava ( bilo freelancanje ili stalni “remotely” posao ).[/quote]

Je znam. Svi se ubili od love.

Zamolio bih moderatora da prekine ovo online nasilje na meni. I da upozori poštovane forumaše kako postoje i druge teme na ovom svekolikom forumu.

Zahvaljujem na razumijevanju

Evo javlja se moderator. Pregledavajući temu ustvrdio sam da si ti u više navrata izvršio verbalno nasilje prema ostalim sudionicima. S obzirom na tvoj zahtjev, Javno ti izričem opomenu kako bi se u buduće malo lijepše ponašao na ovom forumu.

Hvala.

S poštovanjem,
Nenad Petković

[quote=“CreatifCode”]Evo javlja se moderator. Pregledavajući temu ustvrdio sam da si ti u više navrata izvršio verbalno nasilje prema ostalim sudionicima. S obzirom na tvoj zahtjev, Javno ti izričem opomenu kako bi se u buduće malo lijepše ponašao na ovom forumu.

Hvala.

S poštovanjem,
Nenad Petković[/quote]

Ako vi tako kažete mladiću, onda je tako. Jeste, kriv sam. Jeo sam govna, baš tim riječima bez moljenja. Jeo sam govna, radio sam to i to, jer sam bio slijep pored očiju.

Ispričavam se ako još dopuštate, lijepše se piše ljepše. Pa ako sam kako pomogao, biti će mi drago.

S poštovanjem,
Protein

Jedna izrekica: “ne svađaj se s budalom, jer ostali možda neće primjetiti razliku !”

Ja sam se više puta potrudio pročitati temu ispočetka i nisam uspio naći nelogičnost u odgovaranju Proteina na vaše zajedljive upite…samo eto, spustio se na vašu razinu pa se pred kraj više i ne vidi bitna razlika. Barem ne vide oni koji nisu sposobni vidjeti…
Iskreno, tri puta mi je draže otići na razgovor nakon ovakvih okolnosti :slight_smile:
Mister potencijalni budući šef, šaljem podatke na PM, pa ako je mjesto još slobodno možda nešto i izrodi.

Stvarno, malo mi je blesavo kaj ste odmah skočili na njega zato jer traži nekoga iz Zagreba… Ok, ja mu se ne bih javio na oglas (da tražim honorarni posao) ali iz drugih razloga (prvenstveno jer nije napisao čime bi programer trebao baratati, da li PHP-om, ASP-om, JavaScriptom, javom, svime time ili nečim pedesetim), međutim, ako čovjek traži nekoga iz Zagreba valjda ima razloga zašto to traži.
Stvarno vam je dosadno (kao i meni trenutno) kad ste se toliko zakačili oko totalno nebitne stvari. :slight_smile:

Bez uvrede ikome.

Ovo je do sada najpopularnija tema u 2013. godini.

Mislim da je gay rasprava bila popularnija :slight_smile:

Nisam htio ranije komentirati, ali evo sada. Mislim da je protein na kraju ispao budala jer je isprovociran od većine, pa je ispao neki negativac.

Ono što duže vrijeme tvrdim je da nema potrebe komentirati oglase ako nešto nije korisno. Jer vas nitko ne sili da se javite na taj oglas, ako mu se nitko ne javi to je njegov bed.

Druga stvar Protein, mislim da na ovom forum ima jako malo kvalitetnih stvari, većinom su tu svi onako naučili neke osnove za svoje potrebe ili su došli kak bi zaradili brzu lovu preko interneta. A tako je i s oglasima, više ovdje ne možeš naći neku kvalitetnu stranicu kupiti ili sklopiti neku suradnju. A kada neko stavi da nešto prodaje neki bijedni blog, svi ga ismijavaju.

Naravno čast izuzetcima, koliko sam na forumu tu kao neke programere mogu vidjeti dev i cretifecode. A oni i takvi poput njih bi sigurno bili za suradnju pa im ne paše tvoj oglas jer nisu iz Zagreba, pa nastane neki bezvezni ovakav kupus.

Trenutno u svojim planovima, kada budem pokretao bilo kakve suradnje, odnosno projekte imam u vidu neku ekipu složiti koja će biti u jednom uredu, radna atmosfera i to, a kada imaju viška vremena na poslu onda nek rade kaj se mene tiče i za Indijce.

Kaj se tiče ovog kruh u ruke pa s time se svaki dan susrećem, to je glavni razlog zašto smo tu di jesmo, jer smo mi nacija koja ne želi raditi nego ovako laprdati i koja si nemre utuviti u glavu da radiš za nekog i da ti on daje kruh u ruke, jer da nema njega vjerojatno ne bi imao di raditi. To je naš mentalitet ništa drugo, ja ne kažem da ja nisam takav :wink:

i nekužim kaj si ovako iznosite podatke po forumu, kao k*rcite se ili kaj. to mi isto nije jasno, ja sam se sada potpisao pa imam jaja.

Ja se uvijek potpisujem, pogotovo kad nešto javno objavljujem iza čega u potpunosti stojim. Skrivati svoj identitet nemam namjeru niti imam potrebu, svatko, tko ima potrebu, zna tko sam, gdje sam i što sam. Mislim da je prilikom postova kao onog kojeg sam ja potpisao potpuno normalno i kulturno potpisati se punim imenom i prezimenom. To nije kurčenje nego kultura. Članovi ti mogu potvrditi i da se potpišem ispod svake privatne poruke, jednostavno stvar kulture i poslovne korespondencije, ništa više, ništa manje.

Druga stvar ovaj cijeli thread je nastao kupus onog trena kada se dotični našao uvrijeđen na moju konstataciju kako je danas potpuno besmisleno tražiti programere iz istog mjesta stanovanja, a pogotovo kada se radi o povremenim poslovima. Još jednom kažem OK, možda je bilo off topic i na tome se ispričavam. Sve nakon toga je isključivo krivica dotičnog člana, jer ljudi su ovdje alergični na ovakve ispade. Trebaš pomoć, dobiješ pomoć, ali nastuapti bahato i bezobrazno se ne isplati.

Jel treba potpis?

Nisi se ti samo potpisao, ima ih još. Ne tipa to zvuči ja sam taj i taj potraži me, što je ne potrebno. Svatko koga zanima tko si ti lako sazna samo da stisne na linkove u tvom potpisu i to skuzi :wink:

S tvoje strane kao programera je glupo, jer ti odradiš pola sata i nemaš vremenskog gubitka, ali sa strane za koga radiš i netko tko je ozbiljan za neku suradnje i neke projekte će zahtjevati da taj programer bude prisutan uvijek.

Brzo editaj post :smiley: