Upit o zaradi na Instant Articles?

Pa slike idu na svakih sa vremena non stop, ubacio sam ih nocu da idu takodje i nije lose. Objavim 2-3 videa dnevno uz te slike i izmedju tih slika ubacim jedno 5-6 slika ona fora taguj ovog, taguj onog i tako to. :smiley: Uglavnom stranica prpeuna sadrzaja svakog dana, takodje nedeljno dolazi veliki broj prirodnih lajkova na stranicu, i imam preko 100 ocena na stranici, prosecna ocena stranice mi je 4,8 :slight_smile:

Edit: Screenshot_2

1 Like

uradio sam upgrade na monetization manager i sve prijasnje aplikacije presle, i sad hocu da dodam novu stranicu i novi web ali ne ide kao prije i ne vidim kako da prikazem nstant articles po novom na opcijama stranice

popravio se reach stranice u zadnje vrijeme i ima vise posjeta ali je zarada losija

1 Like

Dosta ubacas slika i videa zbog toga i rastes :slight_smile: Samo guraj, pozdrav

1 Like

Čekamo rezultate tvog rada :slight_smile:

1 Like

Kako video snimke postavis,da li sa youtuba ili uoploadujes na svoj fb stranicu pa objavis video?

1 Like

@mikiki Za par dana cu objaviti rezultate onog mog testiranja u mojoj temi: FB IA od 0 do uspeha za 6 meseci. Bez placanja reklama Facebooku :slight_smile:
@Petar.P Direkno upload na FB stranici. Obavezno oznacis odakle si preuzeo video i nemas problema.

Update: Screenshot_2
Reach nastavlja da raste na nedeljnom nivou. :slight_smile:

1 Like

Da to sam pitao i zbog reach-a jer je manji reach kada se postavi youtube a tebi je reach brutalan.

1 Like

Ovo je reach bez ijednog dolara njima, tek prava prica pocinje kad krenem da boostujem slike, dosta 1$ po slici da lupam i to ce biti jos bolji reach od ovoga. :smiley: U zadnje vreme malo sam popustio sa internetom, ali nije lako raditi u firmi, biti tu za porodicu i decu, ici u fitness i iz to da se bavim FB IA :smiley: Gde su izlasci, jednostavno treba sve to uskladiti i sklopiti sve kockice. :smiley:

1 Like

U pa ako dobro zaradjujes zaposli nekoga,da malo uzivas u plodovima rada sa porodicom :grinning:

Kakav vam je eCPM? meni u zadnjih desetak dana prosek 1,20 :frowning:
Kakav vam je odnos Ad requests/Impressions, meni manje od 50% :frowning:

eCPM za balkan mi je prosek nekih 0.8, Ad requests/Impressions 75-80%

Odlican reach za stranicu od 32k. :slight_smile: Screenshot_2

I kod mene solidno za stranu stranicu i 85k :slight_smile:

OK za reach, a kako je stanje sa zaradom, vec dugo vremena nitko se ne “hvali” o zaradi :slight_smile:

Zarada kako treba, ovo su 90% linkovi :slight_smile:

Jesu ovo sve organski reach , ili ima i plaćenog

Sve organski 0$. Za strano vise i ne bustujem nista jer je postalo preskupo.

pa ovo je extra 1.2M reach na stranici od 85K za tjedan dana, vise nego odlicno, zarada je sigurno nego odlicna

Moze se reci, ono sto je najbitnije da sam ja zadovoljan i da ce da se ima para za dobro upaganje u amazon aff sajtove koji su u pripremi.

Ok, sretno svakako , ali zar nije bolje i dalje biti u FB IA ?