Upit o zaradi na Instant Articles?

Da, čim si i na adsensu dobio zabranu… Opiši nam malo detalje šta si radio, da se ne bi desilo i nama ostalima, pa ćemo i mi tebi pomoći :wink:

Na AdSense je zadnjih godinu / dvije postalo toliko labavo da me bas interesuje sta si uradio pa su ti blokirali tamo racun

Da li sem adsensa koristiš još neku mrežu za oglašavanje?

hahahah cekajte ljudi da mu rodjak javi :joy::joy::joy::joy::joy::joy: @Erwin_Okugic di je zapelo

Ovo je uskipu bacena banana?

hahah sad sam povezao, objavljivao je screenshotove chata sa ervinom gdje se vidi uskip haha

@ruin hahaha decki vi ste bolesni samo vam to mogu reci a mozda je erwin prije prodao mom rodjaku fb page kao sto je i rekao al hajde vi ste najbolji.pozz

Ne znan di je to rekao niti sam upucen, a niti me nest zanima. Znam ja dobro sto prican, nego jel’ uskip banan?

Vidin nema reklama, a obrisani i novi postovi…

je l’ ti rodjak na telemachu?

Ne zna ni rodjak, poslao je faceboku poruku pa da vide sta ce odg, @Olaf @Q_Line ne znamo ni mi sta je uradjeno tu jer je znaci fb stranica je norm eno covjek neki objavjuje i stranica radi norm tj fb stranica, portal je uredu stoje vijesti kako su i stojale jer jucer nista nije objavljivano jer je putovao iz slovenije ovamo u bosnu pa uzeo slobodan dan i za to, @start77 nije nista osim IA+Adsene , @cupomakarska nije banano nego eto samo to za IA je doslo kad otvori, a ostale objave su normalne msm od nekog tamo treceg lika objavljuje linkove i to i reach je norm, @ruin nezz u Sloveniji je pa ne znam sta tacno koristi, uglavnom ako je nesto bitnije mogu ga pitati ili me zezas kao gore haha.Pozz,Hvala svima

Izvinjavam se ako ponavljam pitanje, ali nisam pronasao. Sinoc sam krenuo sa instsntom I zanima me na koliko vremenski se pojavi update stanja?

Ovo je inace od jednog linka na svim stranicama sinoc u 20:30

Imam malo problema sa početkom ovog IA, čitam u tutorijalu za izradu aplikacije i sve, ali to se izgleda nedavno promijenilo jer vidim i komentare “Please update tutorial”. Uopće mi nije jasno više ovo što se tiče izrade aplikacije i povezivanje s wordpress pluginom, meni to sve totalno drukčije izgleda na tutorijalu nego kod mene, te također uopće mi ne traži izradu aplikacije za aktiviranje plugina u wordpressu

I mene isto zanima ako neko ima da se cujemo privatno da mi pomogne da ovo zavrsim i pokrenem,Hvala

Da li je dozvoljeno na jedan fb profil, kreirati 2 aplikacije , jer imam dvije potpuno razlicite nishe kojim se bavim, tacnije planiram se drugom nishom pocet bavit , negdje sam citao kao da moze ali da niko nije 100% siguran , ima li neko da na svom profilu ima 2 aplikacije ili ti ga 2 sajta sa IA na 2 fb page ?

Moze naravno :slight_smile:

Kako kreiraš aplikacije, možešli linkati neki tutorijal, jer ovaj po kojemu sam ja gledao nije više updatean.

Jezicu prati step by step na konfiguraciji unutar page-a sam ce ti kreirati app, kad dodjes na odredjenu stavku.

Prati ovo uputstvo.

Ja sam sve tako postavio do sada.

Od jutros mi ne ucitava zaradu, krenuo sam sinoc da radim instant.

Desava se, nist cudno…Prelistaj temu, neg mi je cudniji ovak ne velik cpm, a cpc 0.21…
Radi li se o domacoj publici?

Domaca uglavnom, s tim sto ima dosta nasih u Nemackoj, Austriji, Svajcarskoj … Nadam se da ce ucitati sto pre da znam da li da nastavim instant ili da se vratim na adsense :slight_smile: