Upit o zaradi na Instant Articles?

Možeš slobodno s nama podijeliti što je bio problem…

moj problem je bio da je dijete iskljucilo vidljivost stranice zbog toga nije radilo ali danas mi se desava ovo ne prikazuje se oglas u clancima i nema izvjestaja

Prosli mjesec nisam mogao isplatiti nisam onaj prag presao,i da li ce se te pare sabrati s ovim parama?

Ne za taj novac ce mark cukemberg da nasme benzina u Golfa

P.S kakav je kod vas cpm kod mene ne ide iznad 1.8

Ja do isplate ne mogu ni da stgnem :frowning:
Zasto mi ne dozvoljava da ubacim paypal. Kad ukucam ime, prezime i mail adresu izadje mi Unable to verify PayPal account

drustvo mjenjao sam domenu na sajtu zanima me dali moram novi IA raditi ili mogu postojeci preurediti ako moze neko da pomogne nek se javi? unaprijed hvala

Samo na pageu dodaj domenu

hvala za pomoc uradio sam tako i sve je ok

Koliko vremena treba da odobre reklame na IA?
Juce sam ih ubacio, jos se ne pojvaljuju :frowning:

Prvo razdvoji IA i Audience Network. IA da ti odobre traje do 5 dana. Nekom odobre u roku od sat vremena a nekom nakon 5 dana. Audience Network ce ti odobriti odmah, ako ti je IA odobren vidi jesi li podesio payout jer ako nisi nece ti ih prikazati :wink:

E hvala ti. Ja sam mislio da payout kasnije dodam. U tome je dakle problem :slight_smile:

Upravo spajam jedan sajt na FB IA i ono sto sam primetio da sada umesto 5 traze 10 clanaka na sajtu da imate pre slanja zahteva. :slight_smile:

Ne znam ali meni su prije 5-6 mjeseci tražili 10 članaka…

Mene su odobrili prije par sati u IA. Jesu li vam se odmah pocele prikazivat reklame cim ste ukljucili monetizaciju?

Kod mene dva sata proslo od kad sam sve nastimao. Jos nista.

Jel bio kod vas obračun?

nije jos, to bude 10tak dana prije isplate

Meni su u Julu trazili 5 clanka. Inace nisam stigao sinoc da se javim, odobrili mi juce odmah, dakle za nepunih 5 sati a u Julu sam cekao 4 dana da mi odobre. :slight_smile:

Poz ljudi,imam dvije stranice sa po 60 k lajkova,imam piranja za instant ar,znaci kao prvo napravim wordpres ali ne mogu da instaliram plug in za inst art,da li moram ovaj uzet premium wordpres ili sta vec

Hvala na odgovor, da nasao sam! :slight_smile:

Ponovo mi nije obracunato onaj ostatak,samo je obracun ovo sto sam zaradio ali nisam presao onaj prag