Upit o zaradi na Instant Articles?

Ako si iz BiH danas ocekuj lovu :wink:

1 Like

Ee super , hvala ti.
Mislim da moze ovaj a. duze sam na forumu, ali nikada nisam radio log in.
Da li je potrebno da ovaj topic uklanjam ? , i da , bolje vas nasao.

Da , kralju BiH , pa to je super :D, hvala

Samo da obavjestim da je upravo odradjen update i da su novci uplaceni na racun :blush:

1 Like

I ja sam iz BiH al još nema :smiley:
Ali ne brinem bit’ ce prošli mjesec je bila 27mog :blush:

Neznam brate ja prosli mjesec dobio 20tog, a isto u petak dobio mail i u dashboardu pisalo Paid, a znam da ce mi danas bit na racunu :smiley: @Zdenga U kojoj si banci?

Raiffeisen Bank. Nek pričaju šta hoće po meni najbolja banka u Tuzli definitivno!
Mobilno bankarstvo + Internet Bankarstvo vodim 2 svoja računa na jednom accountu za 6KM mjesečno.
IA prošli mjesec malo kasnio al je prva uplata bila i kasnio sam sa unosom podataka 22gog cini mi se da sam upisao. Adsense svaki 22-23 isplata je bila nikad nikakvih problema…
MENI IDEALNI :smiley:

I ja sam isto kod njih i zadovoljan sam kao i ti :smiley: bgm lova 20tog meni legla oko 16 sati, a adsense dok mi dodje mail da je uplata izvrsena meni je lova na racunu :smiley:

Takodjer Raiffeisen bank u Tz , nikada nije kasnilo sto se tice Adsense isplate, a evo pokazalo se i dns za iA , 9:00 ujutro i vec su odradili svoje.
Ali mislim da ce svima danas , iz razloga sto sada postoji raspored valutiranja zbog praznika.
Tako da ce rijesavati prvo usd :smiley:

Baš zbog toga ja čim’ vidim u payment na GADS da je boldirano isplata znam da čim banka bude radila transakcije od 8-12h lova ce biti na racunu ne čekajući ni mejl.

Ja sam dobio 15.12. na PP.

Ja jos nisam dobio :smiley:

Nadam se da bi ti to trebalo biti gotovo do 12h :smiley:

Svaki mjesec ista tema, bgt ko da ste trudni pa ganjate dan poroda :slight_smile:

Polako, stitci ce, ne znam cemu tolika nestrpljivost iz mjeseca u mjesec!

2 Likeova

Vidi mene lično zabole’ kad ce leci da’l danas da’l za sedmicu-dvije. Ali siguran sam da ih mnogo ima koji ziveo od ovoga i da ih računi čekaju, moš’ ti sad ovdje palamuditi sto su se doveli do toga i slicno, al zajebi to. I ja sam cak dva-tri mjeseca bio u takvoj situaciji gdje sam nestrpljivo cekao da mi uplate da i ja platim racune da ne bi doslo do iskljucenja struje i neta hostinga itd itd…

Profesore , ima nas ovdje koji cekaju da uloze kešove , da prave community , da boostaju neke stvari i da se brze razvijaju :smiley: , halooooo aaaaaaaa

Rekao sam ako bude problema , mozemo skinuti topic , halo aaaa

1 Like

Ja vec trosim, jutros u 8 sati legle…

Eto, leglo ovaj mjesec vec danas (jer nije bilo vikenda na ne-mjestu)

Znam kakvi su poceci i kako je ocekivati prvu/drugu uplatu, ALI da sam ja na vesem mjestu prije 10-12 godina imao Forum kao ovaj pa da pitam za milion stvari… eh… kako bi mi lakse bilo.

No, salu na stranu, tu smo da pomognemo, mozemo se nekada i nasaliti, i ja od pocetnika nekad nesto naucim (na njihovim greskama nadjem rjesenje za sve)… niko nije savrsen!

Ja sam totalno i zaboravio na IA cvrkavicu haha da ne procita nove komentare ne bi ni vidjeo, btw sad gledam paypal meni je jos 14. leglo sve, kako mi je prva isplata nisam davao puno paznje do 22. jer je prosli mjesec svima kasnilo . Zivio braca Zucberg ! :smiley:

Bude li na PayPalu odmah oslobdjen novac? Ili je na pendingu?