Upit o zaradi na Instant Articles?

pa ovo je extra 1.2M reach na stranici od 85K za tjedan dana, vise nego odlicno, zarada je sigurno nego odlicna

Moze se reci, ono sto je najbitnije da sam ja zadovoljan i da ce da se ima para za dobro upaganje u amazon aff sajtove koji su u pripremi.

Ok, sretno svakako , ali zar nije bolje i dalje biti u FB IA ?

Raste ko lud, a rastu i klikovi ka web lokaciji. :smiley:

Screenshot_3

Ovako objavljujem clanke na jednom portalu i share na nekoliko fb stranica. Taj portal je povezan na fb IA tj stranica i isplata je na jedno ime i sve . E sad pored toga napravio sam drugi portal i novi IA na drugo ime, drugi fb profil i isplata i sve na drugo ime. Sad da li ce biti kakvih problema ako stanem objavljivati i share na prvom portalu, a pocnem s tim drugim (novim) tj samo ubacujem od drugog portala linkove, a na prvom ne radim. Da li je moguce dobiti kakav ban ili nesto?

Naravno da cu i dalje da radim FBIA, ali cu verovatno da to rebacim nekome da radi. Ali to su dugorocni planovi, ima vremena za to. Za sada mi trazi sat ipo posla tako da mogu da odrzavam sve to i dalje sam.

Da li je istina da se ukida news feed na teritoriji 6 testnih zemalja (Slovakia, Sri Lanka, Cambodia, Bolivia, Guatemala and Serbia)

Vec je ukinut. Nema vise duplog feed-a.

ali ima cpm za srbiju 0.30$, Na isto dodje kao pre, dok je bio explore bila srbija na 0.8-1.1$ sad ogromna poseta iz Srbije ali spustili cpm, tako da ne osecam boljitak trenutno

Ja imam vise naloga,ako me uhvate banuju,ja napravim drugi i tako…

1 Like

A zasto te banuju?!?

Ne mogu im proslediti licnu kartu kada traze jer je fejk nalog.

Pa sto ces na IA praviti fejk nalog?

To je bilo pre radi testiranja i cpm sada se ustalilo sa vise naloga i ne pravim nove a ni ove ne banuju.

Znate sta sam primetio, kad god dodam dobre slike i one odu daleko meni sreze reach na linkovima, a kad stavim prosecne slike ja imam reach i na linkovima super i na slikama. Sto znaci ne zanosite se sa kvalitetnim slikama i video snimcima :smiley:

3 Likeova

Jesi li imao koju isplatu do sad sa tih naloga?

Jesam,sve razliciti paypal nalozi.Neki prolaze neki su banovani fb nalozi ali ne radim to vise jer imam sad naloge koji su dobro nasminkani :blush: i kao pravi su i imam solidnu zaradu od njih,pa ne bi vise da rizikujem.

Pozdrav,

Zadnjih 7 dana imam problem sa facebook reach.
Smanjio se za 3 puta.
Facebook nam nije uveo nikakve restrikcije.

Takodje broj posjeta na google analystics i broj klikova na facebooku nam se ne poklapa.
Broj posjeta koje pokazuje google analitika je 4 puta manji, od broja klikova koje pokazuje facebook ?

Sajt radi na wordpress platformi, za analitiku koristimo OVAJ plugin.

Da li je neko imao slicnih problema ? ili mozda ima predpostavku o cemu se radi.

Hvala unaprijed.

Google analitika uvek pokazuje manje poseta od faceook klikova ali nikad toliko kao tebi 4 puta manje :frowning:
Za ostalo ne znam sta da ti kazem, facebook je to, svakog je.e ne neki način

Pozdrav. Ovako prosli mesec nisam stigao da prije 16/ti skupim 100$ i tako da nisam isplacen sad da li ce mi isplatiti za oba meseca … Hvala