Upit o zaradi na Instant Articles?

Ovaj kod sam nasao na netu, mada mislim da nije dobar i da ne prikazuje preglede sa IA

Nesto nece kod da se ubaci evo slika

Ja vidim samo bijelo, nema ovdje ništa…

Evo i moje zarade ako ce to nekome da bude neka motivacija, sajt je domaci (exyu) i clanci su kopirani sa poznatih portala.
Zelio bih da kazem da imam od 10 clanaka jedan unikat ali na njega imam 300 pregleda a na kopirani 8000 , zasto bih placao ako na dzabe clanak zaradim vise?

Drzave:

koliko lajkova stranica?

Sada oko 100.000 raste ali jako sporo

Jel može neko da mi kaže kod IA kreiranja naloga za isplatu koji tax i number ide?
da

Samo jedna stranica od 100k, i ovolika zarada? Koliko imas dnevno posla oko toga?

Mozes li postaviti koliko je aktivna stranica, koliko ima lajkova na slike i to ?

druze javljao sam ti se u pm za pomoc oko IA zelim to pokrenuti ali ne znam kako

Odaberi cini mi se “Other” u meniju i upisi dvoj JMBG broj, broj licne karte ili OIB

To ti je za drzave van SAD, za one koji nemaju firmu i sl.

Jel tko od vas koristi payoneer bank acc za isplatu? Uzeo sam podatke sa payoneer EUR accounta i unjeo, prihvatilo je samo ne znam hoce li proci.

Koliko se dugo čeka verifikacija za isplatu?

Nema je, samo popunis podatke i to je to

Cekas oko 19-21. u iducem mjesecu

Ne dobijem na mail povrdu da su me negde prihvatili, pa da potvrdim ili tako nešto? pa gde onda pratim statistiku i zaradu za IA?

Pomoc sta trebam ovde upisati iz Bosne sam ako nesto znaci

Izabereš svoju zemlju i popuniš ostale podatke koje traže. A tu gde je Tax ID number upišeš svoj jmbg a tax id type ideš na other.


Nisam znao da dijeljenje po grupama radi tako dobro :grin:

Moze li mi neko pomoci oko Intsant Articles,sve sam uradio ali nemam mi reklama

Kako si naletio na ovoliki broj nasih ljudi u Njemackoj i Austriji? Stvarno super posao si odradio. :ok_hand:

Radi dok ne dodje banana :slight_smile: