Upit o zaradi na Instant Articles?

Hmm, to mora da je neko prijavio, odnosno više njih jer vidim da to dosta domaćih stranica radi. Podjelite, lajkujte, ostavite komentar itd itd i niko nema problema.

Moze biti, ali kako god meni su ukinuli tu stranicu.

Kako ti je izgledao opis? Sigurno imaju neke riječi koje njihov sistem prepoznaje.

Ostavite u komentaru ako …itd ne bih rekao da je to robot sankcionisao, prije je ovo sto flex kaze. A mozda je i radi mene samog, tad sam im bas bio na udaru i poukidalu su mi dosta stranica.

Pozdrav raja dobio sam ban a nisam dobio nijednu poruku tj. ne znam koji je razlog .

Jesi dijelio članke po grupama?

Imam svoju grupu dje tu djelim

Ili si spamao, ili su objavljivao šokantne tj. senzacionalističke naslove, ili te je raja isprijavljivala…

P.S. Koliko zarađuješ (si zarađivao) dnevno otprilike?

20/30 max $ , da nije zabranjeno video mozda?

Kakav ban si dobio, na IA? ili je stranica unpublish?

Edit: Jesi li proveravao povremeno koliko imas prijava na spam?

Na stranici sam dobio … Ne znam to dje mogu da provjerim

Insights -> reach -> pa poslednji dijagram dole (ili predposlednji), imas sa strane da checkiras Report as Spam

Hvala ti, po grupa da li je zabranjeno share…

Pa nije zabranjeno po pravilima…ali ako ljudi prijavljuju spam, onda ti je jasno

1 Like

Najverovatnije da sam dobio zbog neki klipm msm.

Nece ti sigurno zbog jednog klipa ukinuti stranicu, jedino ako si sta od TV kuca objavljivao.

Ili akp si mjenjao imena i spajao stranice…

Zna li neko može li se povezati web stranica na instant articles, ako je na prethodnom instantu na kojem je bila povezana stoji “You’ve Lost Access to Instant Articles”?

Nakon jedne stranice, nedavno sam sa kolegom pokrenuo i novu stranicu, na kojoj počinjemo rad od početka i odmah smo napravili instant articles i imali smo problema da nam se nisu pokazivale reklame, to je trajalo sedam dana i sve smo prekonstrolisali i sve je bilo u redu, ali ih nije bilo i onda nam se na jednom pojavilo upozorenje da smo izgubili pristup na IA. Zanima me, možemo li se mi sada povezati na IA, sa istom web stranicom, a na drugoj facebook stranici? Ima li neko iskustva sa time, zaista bih mu bio zahvalan.

Veliki pozdrav svima i ako nekome se mogu pomoći, tu sam.

Btw. ljude koji su lajkovali video ili sliku na vašoj facebook stranici i imate mogućnost da ih pozovete da lajkaju vašu fb stranicu, nemojte ih pozivati odmah sve, već u sesijama od po 100 ljudi, sa pauzom od 5 minuta između sesija. Tako ćete ih sve pozvati, a nećete dobiti restrikciju od facebooka.

Zna li se zasto je izgubljen pristup IA? Jesi li probao da im pises?

Ekipa mene zanima sljedece sto se tiče sherovanja po grupama,
Znači sherovati se mogu članci od IA po grupama, sherovati mogu fizičke osobe,
E sad kako će FB banovati stranicu ako neka fizička osoba ,npr JA osobno sherujem članke IA po grupama, logičnije da će banati FB profil, tj u ovom slučaju mene . ?