Upit o zaradi na Instant Articles?

To sam i ja predpostavio, rekao sam mu neka makar na 1000 requesta navuče, pokazaće se statistika samo neka dovlaci posjetu, hvala ti…

1 Like

Meni je pocelo prikazivati sve odmah, tek sam poceo s ovim tako da ne znam u cemu je problem.

Btw, jel zna netko zasto pise not enough data? pretpostavio bi da Facebooku uopce nije problem odrediti odakle je koja osoba, zasto bi onda tako pisalo?

Veritos, molim te potvrdi mi; pretpostavljam da se radi o FB videu?
YT video jednostavno ne bi mogao tako prolaziti? :o:

Da da, facebook video.
Evo jedan od tih videa, sharean je samo jedan puta u jednoj grupi (ostali shareovi su drugi ljudi sto su vidjeli zbog grupe)

1 Like

Nije podeseno “Payout” plaćanje u audence networku

To je jedan od najboljih nacina za guranje stranice. Ja sam znao da napravim i po nekoliko miliona reach sa samo nekoliko serova u relevantne grupe. Ni sam ne znam zasto sam stao sa time…

Hvala ti, upravu si, nije namješten “payout” … neće da mu prihvati ni paypal ni devizni, nezz zašto…

Mozda nece zbog slova ćčšž, ako ih imas u imenu, probaj upisati c, s, z,

Ma nije to meni, prijatelju je… i kad je uspio ukucati podatke u payout, krenula mu je zarada, tako da si bio u pravu po tom pitanju…

Kada se bude isplata u IA,i da li ima neki prag za isplatu kao kod adsense sto je bilo 70€?

100$ je prag, isplata 21.

Ovaj mesec je bila ranije.

jesi primio isplatu preko paypala ili deviznog?

Preko PP-a.
Dvadeset karaktera opa.

Da li se ovde može koristit skripta (popup).Kao sto je kod adsensa bio?

imam isti problem…

kontaktirao sam facebook, ali ne znaju zašto mi se taj error javlja

nemam č,ć u imenu

hvala

Nezz tačno razlog za to ali ti mogu reći da pokušaš za dan ili dva ponovo ukucati podatke, jer nezz iz kojeg razloga i sam sam imao problem gdje nije htjelo da mi primi swift code iako ga tačno ukucam, poslije nezz koliko sam ponovo ukucao isto sve i primilo je, možda im u tom trenutku taj sistem zašteka ili šta već…također, moj prijatelj je imao problem isto kao i ti, rekao sam mu isto što i tebi sada, i eno ga uspjelo je…ko će ga znati zašto je to tako xD

DA li ovde ima obracun kao kod Adsensa?I kad je ako ima

Slicno je kao kod AdSense, samo je ranije 2-3-4 dana… u zadnje vrijeme bude 16. ili 17. u mjesecu za zaradjeni novac iz prethodnog… tako je bar kod mene, a za AdSense je uvijek 21. u mjesecu

Aha hvala puno :slight_smile: