Upit o zaradi na Instant Articles?

Kako ubaciti likebox u IA, Sport.ba portal to ima na IA :smiley:

Na FB stranici u IA imaš Call-To-Action Units

1 Like

Mislim da unuatr postavki FB IA plugina imas opciju da ukljucis/iskljucis “With this option enabled, any image or video will have the like action enabled by default.”

Za “Like box” koristi uputstva s zvanicnog FBIA tutoriala

Da li nekako moze povecati broj klikova i zarada na IA?

haha ljudi nisu ni poceli kak treba, a ovi nasi balkanci odmah razmisljaju kako prevariti. Kako povecati, kako izvarati bas ko na Adsense. I kad dodje vrime na cpm vam bude 0.2 onda cete kmecati ka i obicno.

4 Likeova

Pitao sam lijepo,mogul se poboljsati reklame i to

Pozdrav , da ne otvaram novi topic, nadam se da ce mi neko zacas odgovoriti da li sam dobro upucen.

Da li na IA iskljucivo jedna fb stranica i jedan website , to se poveze i samo sa te’ stranice racunaju se posjete , ili , buduci da imam 2 stranice iste tematike , razliciti nazivi , mnogo velik odaziv i interesovanje na obje stranice , mogu raditi na obje stranice IA clanke bez straha da cu dobiti ban i sl .

Hvala u svakom slucaju !

Automatski ti se poboljša Reach na IA člancima za oko 60%… eto ti “poboljšanja” :slight_smile:

Sem ako ti nije publika iz Srbije, Slovacke, Sri Lanke itd.

Jest,ali sad prelazim na Ameriku

Dobro, sada FB testa na tim drzavama, ali je generalno reach veci kada predjes s clancima na IA.

Do kada? Pa kada FB zakljuci da ima dovoljno sajtova da ispuni kvotu prikaza oglasa… to ce malo duze trajati, mozda i stalno (jer ce uvijek biti novih oglasivaca vise nego pageova za prikaz…)

Danas mi je nešto skroz slab reach na stranicama, da li je I kod vas ?

Imas li postova vezanih uz Srbiju na FB Pageu :slight_smile:

DA imam,o Novaku radim

E onda ti “fali Srba” zbog Explore feeda

Aha uredu hvala,to se dešava prvi put

1 Like

Pozdrav svima, imam problem u vezi RSS feed-a. Do pre par dana sve je radilo odlično, kako objavim neki novi post na stranici odmah mi se pojavi i na fejsu kao instant articles, ali već par dana nijedna objava sa sajta se ne pojavi na fejsu. Ne znam u čemu je problem, koristim blogger i feed burner, probao sam i običan RSS sa sajta i neće, da li možda neko zna u čemu je problem?

Da li mogu dobiti ban ako dijelim po grupama koji su vezani za moj post?

Vidim da je sad za oglasavanje posta (Engagement) minimalni dnevni budjet 2$ umjesto dosadasnjih 1, jel kod vas tako?

Trenutno ne mogu pogledati kod sebe jer cekam da me odbanaju po deseti put ali se sjecam da je jedan prijatelj imao slican problem jer je imao divovski ad spend. On je trosio jako puno i nije mogao pravit vise tako sitne kampanje, minimalno mu je bilo 10$/day. Moguce da je i kod tebe tako?