Upit o zaradi na Instant Articles?

Da li vam je danas posjeta bas bas katastrofa? Kontam 1. Maj pa bi trebalo biti zbog toga, al opet strah nakng ovog svega :smiley:

Ja ne znam ko to još dijeli članke za 1. maj :smiley:

ma odradio sedam dana unaprijed, nisam ni razmisljao

Za 6 dana 5k komentara i isto toliko podela, za stranicu od 47k ja zadovoljan. :smiley:
Screenshot_1

Ovo danas je bas katastrofa… Na stranici od po 2500+ dometu po postovima- danas po 300-400

Opet nka nagradna igra ili pomoc?
Edit: video sam sta je i nije mi dobro…Ja ne bi mogao miran da spavam da postavim ovako nesto na stranicu i da pricam o reachu…

2 Likeova

Mozda i ovo ima neku ulogu i reachu i komentarima ili samo ta slika sto si je video? :blush:

Screenshot_2

Pa s’obzirom da imas prosecno desetak lajkova po objavama lako mi je da zakljucim. Jedino objave gde se “beru” lajkovi na osnovu neke ljudske tragedije ti odu dalje.
Iskreno ja nikad ne bih stavio sliku devojke u invalidskim kolicima i napisao da ljudi podele ako je podrzavaju. Ali eto ima nas raznih, nekome je bitan reach i lajk, a neko ipak gleda malo drugacije.

Ja sebe u ogledalo ne bi mogao da pogledam… @c3po brisi ako smatras da treba da se brise.

1 Like

Fotografija je editirana od strane moderatora. :frowning:
Mislim da najbolje govori upravo o IA autoru. :-1:

Uzdržat’ ću se od daljnjih komentara. :o:

To sto na stranici ima zakazano 3700 slika da se objavi i sto neke slike kao ova sto cu sad postaviit dostizu po 20k komentara nema veze uopste sa reachom i sve sam lajkove skupio na ovu devojku u kolicima, bravo aplauz. :grin: I sad mi je zapravo jasno zasto svi kriju svoje stranice ovde na Forumu, jednostavno takav nam je nas balkasnki mentalitet, sta bi tek radili kad bi poceo reklame fejsu da placam pa sve ovo bude x10, banovali bi me sa Foruma kao nista. Ljubomora nikud ne vodi. :blush:

Edit: Ima ovakvih slika kao ova sa 20k komentara jos puno puno, ali nemam potrebe da se nikom ovde dokazujem i da slikam redom i postavljam ovde slike. :blush:

I koliko zaradjujes od te stranice?

Ni jedan jedini euro, u stvari lazem, imam na racunu onih 12$ kad sam probao par clanaka jos pocetkom Decembra, i tad je stranica imala 15k lajkova. Tako da stranica sada nista ne zaradjuje vec sve ovo trenutno radim iz hobija sto ne znaci da ne planiram da kada stranica skupi 100k da krenem da zaradim neki dolar. :blush: Pa kad krenem da postavljam clanke i placam fb oglasavanje na te clanke i kad krene onako lepa zarada, onda ce da se nadju ovde par pametnih ljudi da kazu da tu lovu zaradjujem od ove devojke u kolicima, da nije nje bilo nebi imao toliko para i toliko lajkova. Tako ti stvari stoje baki moj. :grin:

“99% takvih objava koje sam vidio su bile upravo nabijanje reacha i lajkova i vlasnicima stranica se živo jebe za potrebite ljude, a došlo je do toga da se slike stare po par godina stavljaju kao da je sad potrebna pomoć…”

Ovo iznad sam vec jednom napisal na aleksandrovu objavu, a sad vidim da sam bil u pravu… Jadno u pm.

A nece bit zarada od takvih jadnih objava? Ak sad objavljujes takve stvari, sve se bojim kaj ces objavljivat u tekstovima… I onda se ljudi pitaju zasto vise ne dozvoljavaju nove prijave za ia ili kaj vec… Cudim se da fb vec nije obrisal stranicu.

I da, karma je cudo…

1 Like

Već sam napisao šta mislim o tvojim objavama. Ovo što ti radiš nije nikakvo znanje a to ćeš vidjeti kasnije kada ti reach na većini objava bude užasan a već je. Napravi post gdje ćeš pitati svoje ‘fanove’ šta misle o stranici i onda vidi broj lajkova i komentara. Tako ćeš saznati kakav si “brand” napravio.

2 Likeova

Evo slika, ko hoće da provjeri…slika koju sam koristio na svojim stranicama po pitanju toga :stuck_out_tongue:

2 Likeova

Kratko i jasno odgovor na tvoje pitanje o brendu.

Screenshot_1

Sto se tice ostalih, vecina vas koristi slicne fore i skuplja lajkove raznoraznim skriptama samo sto svi cute o tome a ja pricam javno jer mi jednostavno puca kruska sta drugi misle o mojoj stranici i da li cu ja zaradjivati ili ne. I da ne zaradim jedan dolar meni je bukvalno svejedno, imam platu na koju se ne zalim i tri livade mi cvetaju trenutno, u Junu eto me malo po Srbiji da se bahatalim i pokazujem pred sirotinjom a u Julu sam vec u Spaniji ladim jaja. :blush: a kada se vratim iz Spanije mozemo da nastavimo na temu da li cu ja zaradjivati od te stranice i kakav ce mi reach biti :joy:

Edit: Vidi ovde sam stavio babu pred sahranu pa 20k komentara… verovatno svi pisu ‘Pocivaj u miru’. Moras razne fore da hvatas. :smiley:

Pred sirotinjom? Ti tako vidiš druge ljude? Ovo samo govori o tebi i tvom odgoju, nije druže sve u novcu :wink:

3 Likeova

On nije ni svestan koliko je “siromasan” tako da dzaba rasprava sa njim.

1 Like

Dakle situacija je sledeca:

1. Javim se Nemanji na fejsu, pitam ga za savet u kom smeru da preusmerim stranicu tj kojom nishom da se odredim.
2. Pokazem mu koja je stranica u pitanju i sajt :thinking:
3. Dodjem ovde i napisem da sam zadovoljan jer za 6 dana imam 5k komentara i deljenja na stranici.
4. On komentarise na koji sam nacin dosao do lajkova i postavlja slike sa mojih stranica nebi li svoj idiotski ego ispunio.

I na kraju udara toliko nisko, jer je video na fejsu da sam odvojen od svojih sinova i zene pa mi sada kaze da nisam svestan koliko sam ‘siromasan’ i ti ces nesto da primas o humanosti ? Ti si za mene jedan obican mali cinkaros koji preko Interneta glumi jednog velikog i opasnog dasu a uzivo verovatno nebih sastavio dve recenice normalne, ovo sto sam napisao u 4 reda govori sve o tebi.

Gde su sad ti Admini i Moderatori foruma da opominju ove ‘pametnjakovice’ sto zapocinju svadju i postavljaju slike sa privatnih stranica bez dozvole vlasnika ? Da ste vi meni zivi i zdravi, ja niti zivim od ovog foruma (kao neki) niti cu ikad ziveti od ovoga ali to sto na takav smrdljiv i ljigav nacin iskazujes ljubomoru, to ti nije pametno a ni lepo sine moj. :wink: