Upit o zaradi na Instant Articles?

Pa ne bih bas rekao da je ljubomoran. Evo ja sam objektivan u ovom slucaju i smatram to jako jako nemoralnim cinom

2 Likeova

Nemamo mi ništa protiv tvojih 5k komentara, već je stvar u tome što ti na osnovu nečije bolesti nabijaš lajkove na tamo nekom Facebooku.

Najbolje te opisuje komentar Ive Andrića: “U kamenu ništa ljudsko, u ljudima sve kameno.”

3 Likeova

Kako god, nisam mu nista lose napisao da bi tako postupao i da bi zapoceo raspravu. Sad ja ako znam koja je stranica od Olafa i znam da je skoro zapoceo jos jednu slicnu stranicu, trebam ovde da kacim njegove slike i solim pamet zasto je ovo objavio, zasto ono. A Olafe ovo sto si pomenuo da je zabranjeno zadnjih 6 meseci, jel ima to negde zvanicno da stoji ili? Ako je tako onda bi valjalo menjati taktiku i ne rizikovati ovako. :blush:

Nisi ni morao, ono jednostavno nije lijepo, nije ljudski. Imaš 100 hiljada drugih načina da skupiš lajkove.
Evo ti link:

1 Like

O Engagement Bait-u je bilo reci odavno na forumu…i da, zabranjeno je.

Sto se tice toga da je neko ljubomoran, ili kako si vec ti to doziveo…radi se o nekom ljudskom i moralnom kodeksu, na sta su ljudi pokusali da ti skrenu paznju… Ako ti to ne postujes, bolje da si odmah rekao, bas me briga, bitni su mi lajkovi…bar bi te vise cenili zbog iskrenosti. Ili bar, video sam da to drugi rade, pa sam probao i ja…jbg pogresio sam.

Ovako se cela rasprava svodi na neki nivo starleta…ja imam toliko i toliko lajkova na slici. A pri tom sve to pricas ljudima od kojih si (predpostavljam) dosta toga naucio.

1 Like

Jedno pitanje brzinsko , mozda i glupo …
unosim podatke o racunu za isplatu…i buni me polje BANK HOLDER NAME…da li upisujem svoje ime ili ime banke ?

Maloprije mi se na profilu pojavi ova obavjest: https://www.facebook.com/business/gdpr

Na te 2 slike imaš 60 shareova, a na onoj gore 4000… Kad već stavljaš takve slike da se hvališ, daj onda stavi i neku gdje u objavi ne tražiš lajkove pa da vidimo kolko lajkova na takvim objavama imaš :wink: Ili bolje da @Jeronimo034 stavi jer ćeš ti tražit tjedan dana neku sliku koja je dobro prošla…

@underdog bitno da se nedavno pravio fin kak on dijeli slike za pomoć ljudima…

3 Likeova

Daj mi tvoj konto da ti uplatim za kafu i cigare da se smiris? :blush:

Ocito u zivotu nemas drugo osim novca posto ga spominjes u bar 2 od 3 poruke.

4 Likeova

Ma gde imam novca, znas kako je kriza ovo ono. :joy: a sto vi ne bi ste ostavili mene i moje stranice, sta ja objavljujem na mojoj stranici je licno moja stvar i naslov ove teme ne glasi ‘Aleksine slike sa njegove stranice’ , hvala lepo.

Naravno da nije samo tvoja stvar, jer zbog takvih kao ti koji sve gledaju kroz pare i lajkove blokiraju IA za balkan, a kak je krenulo, mogli bi i sve stranice s područja balkana blokirati kad vide kakve gluposti objavljujete…

“zabranjeno zadnjih 6 meseci, jel ima to negde zvanicno da stoji ili? Ako je tako onda bi valjalo menjati taktiku i ne rizikovati ovako”
Svaki put napišeš drugačije, daj se odluči više kaj oćeš, jel ćeš pošteno i moralno skupljat lajkove ili na ovakav da moram reći pe**rski način

A s obzirom da stalno okrećeš temu, izgleda da bez engagement baita nemaš ni 50 lajkova po objavama :rofl::joy::rofl:

Zavrsavam bilo kakvu konverzaciju sa idiotima koji nemaju u dzepu para da kupe kilo cevapa ali su IT strucnjaci za pravljenje FB stranica i lajkova. Dakle, ovde stavljam tacku na konverzacije o mojoj stranici, jer je to licno moja stvar sta objavljujem kao sto mene boli ■■■■■ sta vi objavljujete na vasim stranicama, a doticni gospodin koji deli link moje stranice clanovima Foruma je jos jednom pokazao kolika je pizduljina od coveka. Tacka. :blush:

Ooo baustelac, poranio si :smiley: Hvala Bogu da stavljas tacku, da mozemo da se vratimo temi :smiley:

3 Likeova

Izgleda da si u pravu, zna da gore odmah dobije otkaz ako ga Hans vidi na mobitelu, javit će se kad mu smjena završi :smiley:

Zanimljivo je kak uvijek okreće sve na pare, a niko drugi ni ne spomene išta u vezi para :smiley: Možda on to zapravo žica pare za kiflu i ćevape :rofl: I daj reci, jel ima bar 50 lajkova na objavama bez engagement baita?

Da se mi vratimo na temu, nije vredno dalje rasprave. Jedino ako @c3po ili @mrcina naprave posebnu temu pa tamo da se nastavi, ovu smo zatrovali nacisto sa baustelcem.

Stigao mi je ovaj “Alert” :
The Facebook App Review process and API permissions model have been updated. Learn More.

In order to maintain your current API access, your app will need to be submitted for review by August 1, 2018. If your app is not submitted for review, you will lose access to these permissions and features.

user_link

user_gender

user_age_range

user_friends

The Facebook Platform APIs have been updated with these changes. Please review the FAQ to ensure you request the correct permissions and features with your app review submission.

If access to the permissions and features is approved, the app may need to be associated to a verified business to complete App Review.

Jel stiglo jos nekom?

1 Like

I meni. Što učiniti?

Gdje vam se nalazi ta poruka?

You’ve lost access to Instant Articles because you’ve become an inactive publisher. To reapply for access to Instant Articles and all of your saved info, create at least 10 articles in your production library and submit for review. Learn more

haha kakvi klošari, znači nisam možda 2 mjeseca objavljivao i odem na stranicu i zateknem ovu poruku… žalosni su postali…