Upit o zaradi na Instant Articles?

PREPORUKA - što manje…

Ma nije, trosim male iznose od 1$/dnevno.
ali sad razmisljam im ali sve to smisla placat Engagement kampanje kad kasnije one koji su lajkovali post ako pozoves da lajkuju stranicu, oni taj poziv prakticno ne vide:
To sam isprobao, pozvao oko 500 ljudi a da ama bas niko nije lajlkovao stranicu, prije je bilo makar 5-10 % ili vise, a sad k… :slight_smile:

Da li je ovo uredu, jel ima netko ovdje da ima balkanski page i da mu je ovo sve ovako. Tj. da li je CTR i eCPM normalan. I usput jel ima netko da je iz BiH i da je na IA te da prima isplatu direkt na racun u banci. Zanima me kojeg datuma mu legne novac na racun.

1 Like

Svaka Cast. Prosto da ne poverujes da si ovo napravio sa domacom posetom. :slight_smile:

1 Like

Mene zanima u vezi deviznog računa, dosad sam na taj racun dobivao uplate od adsensa i to u eurima, njega sam ukucao u payout i primilo je, hoće li biti problema kakvih pošto su sad na IA u pitanju dolari, ili će se automatski izvršiti promjena valute ili kako to već ide?

@Erwin_Okugic u mene je juče i prekjučer eCPM dosta dobar, jučer je bio 4,50 … a što se tiče isplate ovaj mjesec je bila 16. kako sam pročitao u postu od jednog člana, mislim da je @Q_Line u pitanju ali nisam siguran, neka potvrdi ako je on to napisao…

Da i kod mene je bilo 16.-17. Ja primam na PP pa je zato mozda idmah doslo.
Sto se tice eCPMa ovo je ludo skroz za domacu publiku :slight_smile:

Neće biti problema, sjesti će. Jedino ti se možda neće svidjeti valutni kurs kojim će to prebaciti. :blush: :o:

1 Like

koliko like-ova ima ta stranica sa koje dolaze posjete ?

To sto @Erwin_Okugic zaradi mjesecno ja zaradim skoro za 1-2 dana, evo dokaz: https://prnt.sc/h3ginj

@Erwin_Okugic ima cak i vecu stranicu od mene ja imam oko 100.000 a on ima preko 115.000 https://www.facebook.com/dnevne.novostii

Naravno moji su dobrovoljni lajkovi a kod njega je bilo na silu, to jest imao je skriptu i gdje god kliknes na sajt ti lajkas stranicu a da to ne znas, zato je on pitao kako da se izbegne onaj popup kad se lajka stranica, malo ih je Facebook hebao sa tim popup.

to za zaradu ne znam ali potpisujem da je koristio te scripte jer sam u whois podacima domena nekad davno vidjao njegove podatke … treba biti sretan sto stranica nije unpublished … ne kazem nista, svako ima svoje nacine i svako se bori na svoj nacin ali da su realni lajkovi - nisu

Jeste, 16. zadnja 2-3 puta uvijek… valjda da budu i tu brzi od AdSense-a :slight_smile:

Ja koliko vidim @Erwin_Okugic je samo za 28 oktobar zaradio 231$. Dakle za jedan dan 231$ tako da ne znam o cemu ti pricas ovde? Kako mozes uopste znati koliko on zaradi mesecno?

zanimljivo je kak dobije hrpu posjetitelja na temelju takvih glupih članaka… poput zadnjeg članka: ‘Srce nam se para dok gledamo kako se muči. Tko će biti odgovoran ako umre, a lijek postoji?

itd…

pa moje pitanje glasi, dali uopće moguće dobiti jednako dobru ili sličnu posjetu s facebooka ali da nisu ovakav tip članaka, nego nekaj normalno ?

isprike @Erwin_Okugic

hvala

“manekenka pala na bini i umrla”

sta ces

bilo je i vijesti, ne kazem da je on pisao ali sam vidjao tipa “progledao sasa matic”, “umro haris dzinovic” itd itd

1 Like

Brate ljubim te nekaj nirmalno

Jel i vama stala zarada od jutros na IA. Inace oko 9 mi krene zarada za novi dan ali evo jos uvijek mi stoji jucerasnja. Zna li netko o cemu se radi

Kod mene je sve normalno. Mozda neki bag, zna tako povremeno da se zaglupi.

Imaju dosta bug-ova, često se to dešava… zanemari…

Evo i kod mene umjesto tabele prikazuje poruku “Sorry, something went wrong” … da li se još nekome to već dešavalo? Ili je pak samo riječ o bugu…

Ma opusteno, non stop se to desava. Nije to nikakav problem.

1 Like