Upit o zaradi na Instant Articles?

Jeste leto, ali prošle godine u ovo vreme cena klika nije bila 0.46. Sramota šta rade, a o učitavanjima i propalim posetama da ne pričam.

Ovo se sranje raspada

Cijenu klika ne određuje Facebook već oni koji se oglašavaju na IA, a svi znamo kakvo je domaće tržište i koliko se ulaže u dig. marketing.

2 Likeova

Ma ne daju da disemo, vise se ni sa IA ne moze dobiti normalan domet objava, i koliko god ljudi da procita post oni ce srezati pola, barem je tako kod mene kad poredim platformu na FB i na GA. Pa neka, treba i FB od necega da zivi, kako bi inace platili 2 miliona Njemackoj sto su ih ovi tuzili :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth:

fejsbuk mora platiti 5 milijardi SAD-u … tako da ih ovo u Njemačkoj ne može ni čačnuti :smiley:

1 Like

:face_with_hand_over_mouth: :upside_down_face: :roll_eyes:

Ljudi da li su ovi sa IA normalni? Jutros sam banovan navodno. Posle skoro 3 godine korišćenja, članci i dalje live, ali nema reklama nego sivo. Koliko sam čuo pola Srbije je izgubilo pristup. Šta se ovo dešava zna li neko? Kakva je alterntativa za dalje?

Bliže se izbori, a Facebook ne želi da dođe u sličnu situaciju kao 2016. Suspendovali su na desetine hiljada aplikacija, tako da me ne čudi što banuju i IA naloge.

Također, siguran sam da su naše zemlje posebno označene, jer su u 2016. bile jedan od najvećih izvora lažnih vijesti o njihovim izborima. Nadam se da neće mnogo nedužnih zahvatiti ovo čišćenje…

možda i nisi čim su ti clanci live, oni kad banuju svi momentalno budu unpublished, jedino da provjerite racun placanja je l vam u redu.

Ne broji mi novac. Potpuno ludilo, ovo mi se nikada nije desilo.

Možda ispadne da trolujem, ali to mi nije namera. Nikad nisam koristio IA, nekako sam otpočetaka bio sumnjičav, jer su mi cifre izgledale neprirodno velike.

Evo Adsense peta godina, bez ikakvih problema. Od početnih 0,25€ Page RPM do 1,00 €. Balkanska publika 85 %, ostalo dijaspora

joj šta mi radi dok živim u nadi ta malena tvoja rupica na bradi

Tačno je taj Adsense majka. Sad bez šale. Ovi su postali pretužni i prebahati.

1 Like

Ima li neko da mu nisu legle pare od Instanta na bankovni račun?

Ako ti je prvi mjesec da trebas primiti isplatu i nije legla, odi do banke provjeri s njima. Neke kartice jednostavno ne podrzavaju
Evo sad pogledam i nije ni meni nista leglo :slight_smile:

Nije prvi. Vec 3 godine radim sa tim. I uvijek je najkasnije do 22. legalo. Prosli mjesec je 27. a evo ovaj jos nije.

IA nije blokiran ALI…imamo nesto kao shadowban. Na fan-stranicu koja ja pravila po 1mil reach nedeljno, imamo oko 33k za sad. I to traje nedelju dana. U ponedeljak otvori content distribution bez problema, posle 3-5 posta, opet padnemo na 30 do 100 reach po postu.

Page Quality je zelen, t.j. nemamo Page Violation itd. Ima neko ideju koji im je ■■■■■?

Mi smo jedan od najcitanijih opoziciskih medija u Makedoniji, zna li neko nesto oko ovome?

Bilo je to i kod mene na jednoj stranici, sve ok zeleno page quality a reach od 0 do 100 odjednom. 7 dana traje taj “ban” i onda prokine. A kod mene nakon par dana opet pao reach i kroz 7 dana se vratilo i sad je sve ok.

Ovo je treci put kako padne reach, pa cekamo 7 dana…eo opet ista prica. Sve je originalno kod nas, nasa produkcija, nasi vesti, nase info, nase slike…

Izbori na Kosovu. Ceo region je zategnut, samo će posle izbora da krene po starom Pozdrav

fejsbuk smanjuje reach zbog izbora na kosovu? pa nije mičigen jbte

2 Likeova