Zaključavaj sve druge teme, ide Svjetsko nogometno prvenstvo ⚽ (Anketa)

@c3po bravo ti ga. Dobro su ti javili, ako jos sta jave javljaj da uplatim.

Hrvatska dobra ko sto ocekivah, Nigerija losija od mog ocekivanja iako nisam mnogo ocekivao. Takticki su uzas. Izgubice od Argentine sa minimum 4 gola razlike, pogotovo jer ce trebat Argentincima. Odma moju prognozu za sljedece kolo ove grupe da dam Arg-Hrv 1-1 Isl-Nig 2-1.

Sutra iako sam skeptik vazda oko fudbalske rep Srbije mislim da dobijamo i da ce bit gg npr 2-1 a Bra-Šva 3-0

Bravo momci, bravo svi, Hrvatska prva! :+1:
seinfeld-thumbs-up


:o:

P.S. Evo sad je i u Splitu vatromet! :+1: :blush: :heart:

1 Like

Nigerija je bila bolja/čvršća nego što sam očekivao, a mi lošiji nego što možemo, ali dovoljno čvrsti. Sve u svemu odlično radi 3 boda.

Bilo bi lijepo dobiti Argentinu, ali imamo dvije “meč lopte” i u najgorem slučaju prolazimo sa 6 bodova jer Island dobivamo, a taj Island će izgubit i od Nigerije.

1 Like

Moze opklada po 50$ ja na island ti na nigeriju, ako dodje x nikom nista. Uplata preko pejpala

Ne huškaj, jedva sam se skinuo sa klađenja :slight_smile:

Ulazim u okladu. Stavljam na Island

Pobjedili jesmo,ali daleko je ovo od nasih pravih mogucnosti. Strah me Islanda.

Joooooooooj. Čekam Brazil od kad je počelo prvenstvo i evo sad čujem Baloga i njegov dosadni glas mi pokvari cijeli doživljaj.

1 Like

Evo se (veliki favorit) Brazil muči sa Švicarskom, 1:1, još nije gotovo, ali meni je veliko iznenađenje ipak danas Meksiko - Njemačka 1:0. :frowning:
Srbija je pobijedila, :+1: neka, neka se vesele i naši kolege Forumaši. :smile: I meni je drago. :o:

2 Likeova

Dobismo i mi, ali Brazil nas zajeba dobro sa ovim remijem. Nisam optimista protiv Svajcarske. Nijedan tacan rezultat jos ne pogodih :slight_smile:
Meksiko fantazija odigrao.

Sanse za prolazak grupe su nam pola-pola sad, nakon ovog remija

brazil - svica 1 1
meksiko pobijedio njemačku
kako je krenulo srbija će osvojit prvenstvo

Meni je bilo veliko iznenađenje kad je onaj divlji Senegal (danas je to ipak ozbiljnija ekipa) dobio Francusku 1:0 (i to onu Francusku koja je na prethodnom Svjetskom i Europskom gazila), mislim da je to bilo Svjetsko 2002. godine. Ovo današnje Njemačka-Meksiko 0:1 mi nije neko preveliko iznenađenje. Naravno da je Njemačka bila favorit i da se očekivalo da će pobijedit, ali ipak mi taj današnji rezultat ne djeluje kao tolika senzacija kakvim to mediji sad prikazuju.

Brazil me razočarao danas, ali nije ni to neka ogromna senzacija nego samo običan kiks favorita.

I Njemačka i Brazil su i dalje glavni favoriti za prolazak, pa čak i osvajanje svojih skupina.

1 Like

Ništa ne pišete o ovome što je selektor Dalić isprašio Nikolu Kalinića s prvenstva? :frowning:
Bravo Zlatko, svaka ti se pozlatila :+1: :smile:, a ti Nikola tko zna kad ćeš opet u reprezentaciju, najvjerojatnije nikad’. :smile:
Što kažu u anketi u Indexu? (Ja sam taman glasao, mislio sam da će biti i veći postotak.) :slight_smile:


:o:

Neka ga je potjerao. Samo ne kuzim da nisu prije shvatili da s*re ali nema veze, sad smo jos jaci jer zajednistvo raste! Sad maznemo Argentinu i u zadnjoj protiv Islanda uigravamo napad za dalje.

1 Like

Kada igraš za reprezentaciju svoje osobne interese trebaš zaboraviti, baš kao i ego.

Drugo su klupske utakmice kada se gledaš pokazati i dobro prodati.

Kalinić mi je bio jedan od dražih igrača, ali svakako je dobio što je zaslužio.

1 Like

Prvo kolo još nije gotovo, ali je pri kraju. S obzirom na viđeno, mi moramo biti jako zadovoljni jer smo uzeli 3 boda, pobijedili sa više od 1:0 i nismo se dugo živcirali (zabili gol već sredinom prvog poluvremena, valjda 32. minuta).

Neki od neočekivanih (meni) rezultata:

Španjolska-Portugal 3:3
Argentina-Island 1:1
Njemačka-Meksiko 0:1
Brazil-Švicarska 1:1

Slabi (po meni) rezultati:

Urugvaj-Egipat 1:0 (Egipat bez Salaha, gol tek u 89. minuti, znači mučenje)
Francuska-Australija 2:1 (mučenje, kasni gol za pobjedu)
Engleska-Tunis 2:1 (mučenje, pobjeda tek u zadnjim minutama)

Znači od 14 odigranih utakmica, u čak 7 nije bilo kako se očekivalo. Mi smo uzeli sva 3 boda i mogli smo biti mirni već od 32. minute. Zato moramo biti zadovoljni. Mislim da imamo šanse protiv Argentine, ali i ako izgubimo, mislim da Island sigurno dobivamo, a i da bi nam bio dovoljan i bod jer mislim da će Nigerija dobiti Island, a Argentina Nigeriju.

Što se tiče Kalinića, neka je potjeran i ja ga više nikad ne bih zvao u repku. Prvo i osnovno, ne radi se o klubu nego o nacionalnoj reprezentaciji i trebao je šutit i čekat. Mogao je reći da nije zadovoljan, ali da prihvaća odluke izbornika ili je trebao prije Svjetskog reći da ne ide bez garancije da će igrati pa da se pozove nekoga tko će cijenit što je uopće tamo. Drugo, po meni on nije bolji niti od Kramarića niti od Mandžukića. Zapravo je lošiji.

Mi više nemamo neki veliki izbor kvalitetnih napadača i sad smo zbog uvrijeđenog kretena koji misli da je nešto, a u Milanu nemre zabit niti na prazan gol, ostali na 2 napadača. Ako se koji ozlijedi ili dobije karton falit će nam izbor u napadu.

Cvitanović u ondašnjoj formi je bio avion za ovog Kalinića, a Bokšić je bio ozlijeđen, pa je Cvitanović potjeran doma jer nije htio otrčati još jedan krug na treningu. Ovaj konj odbije ući u igru na utakmici Svjetskog prvenstva! Valjda nije ni trenirao na treninzima, a evo vele i da je odbio ući protiv Brazila. Pa to se niti Modriću ne bi smjelo tolerirat, a kamoli nominalno 3. napadaču u repki.

Neka blesavac ode u Kinu da više uopće ne slušam o njemu, a u repki ga ne želim više nikad vidjet.

2 Likeova

I još nešto :slight_smile:

Hrvatska je među 3 najuvjerljivije ekipe prvenstva do sad (od 28 koje su igrale) :wink: Do prije par sati smo bili među 2, ali je Belgija danas pobijedila sa 3 razlike.

Euforija raste :smiley: I dalje mislim da je ovo lošija ekipa od one iz 98., ali se počinjem nadat prvom mjestu u skupini i izbjegavanju glavnih favorita za naslov u drugom krugu. Ako i izgubimo od Argentine, ponovno ćemo dići euforiju kad onim drvosječama pokažemo kako se igra nogomet i nabijemo ih sa bar 3 razlike :slight_smile:

Sve je dobro, samo…

molim ubuduće bilo bi bolje bez ovakvih neprimjerenih (da izvineš :angel: ) momenata. :blush:
Argentinu ćemo dobiti, :+1: napisao sam iznad i rezultat. :smile: :o:

Moja prognoza je 1:0 za nas protiv Argentine.

1 Like