Natječaj za najbolji tutorial do 15.5.2021 (Nagrada je 220 EUR)

Nastavljamo s natječajem za najbolji tutorial… Dakle, tko do 00:01h 15.5.2021. napravi tutorial s najvećim brojem lajkova, osvaja nagradu od 220 EUR na Paypal račun.

Pravila:

  • tutorial se otvara u obliku topica koji mora biti tematski vezan za neku od kategorija dostupnih na forumu (osim birtije)
  • naslov topica mora započeti sa [Tutorial] oznakom kako bi znali da se želite kvalificirati za natjecanje
  • da bi se tutorial kvalificirao mora imati minimalno 500 riječi i mora sakupiti minimalno 20 lajkova
  • računaju se samo lajkovi onog prvog inicijalnog posta u tutorialu
  • provjeravat će se lajkovi i ako se ustanovi nekakva sumnja, tutorial će biti diskvalificiran iz natjecanja
  • gore navedeni rok natjecanja važeći je samo ukoliko se kvalificira minimalno 2 tutoriala. U suprotnom se rok natjecanja produljuje za još 30 dana, a nagrada se povećava za 50%. Treba uzeti u obzir da će tutoriali koji budu ranije objavljeni imati više vremena za prikupljanje lajkova, pa time i neku prednost nad tutorialima koji budu objavljeni kasnije.

Svi kvalificirani tutoriali će biti izlistani ovdje. Linkajte i vi ako meni promakne.

Natjecanje počinje odmah :slight_smile:

Cilj je povećati listu kvalitetnih tutoriala koje ovaj forum već ima, te povećati aktivnost starijih i novih forumaša.

Prethodna ovakva natjecanja:

7 Likeova

Natječaj se nastavlja. Novi rok je 15.5.2021., a nagrada sada iznosi 220 EUR, jer sam zaboravio produžiti ranije.

dali je moj tutorial uključen isto ili ?

Posalji link ovdje, pa ako ispunjava uvjete onda je u igri.

Vjerovatno misli na ovaj tutorijal [Tutorial] Kako dobiti gratis proizvode sa Amazona

al ne ispunjava uslove, nema 20 lajkova, što je po mom mišljenju baš previše jer nije baš tolko masivan forum da se može nabrat, čak i sa nekim poprilično kvalitetnim i širokokorisnim tutorijalom. po meni bolje dat i manju cifru nekome za manji broj lajkova ako se potrudio no ne dat mu ništa jer nije skupio dvaes lajkova. bolje potaknut ljude da pišu štogođ i nagradit ih pa i sa manje para, opet je lijepo i razvija se forum i takmičarski duh. može se skalirat nagrada da ako ne sakupi dves lakova no 10+ bude 100 e ili manje, a od 5-10 lajkova bude 20-30e ili tako nešta, al da bude čisto ljudima da bude neka i novčana satisfakcija što su napisali tutorijal. eto samo djelim mišljenje.

da ne pomisli neko da pišem ovo zarad sebe, pišem zarad foruma jer ja ođe tutorijale nikad nisam pisao zarad nagrade no ko neku svoju ličnu satisfakciju i oduživanje forumu.

3 Likeova

Tutoriali iz prethodna 2 natjecanja su dobivali i preko 30 lajkova, tako da to ne bi trebao biti problem. Ako ne sakupe odmah lajkove, mozda hoce kad se nagradni fond poveca.

Ako do 15.5. ne bude pobjednika, nagradni fond cu povecati na 330 EUR, pa nakon toga na 495 EUR, pa onda na 742.5 EUR, itd… pa valjda bude tutoriala i lajkova do tad.

Tutoriale linkajte ovdje, pa kome se svidja neka otvori tutorial i lajka prvi post u njemu.

ok. nema beda
dok ovo za lajkove je pravilo koje na početku natječaja - Dec '20, nije pisalo.
jučer je napravljen edit prvog posta.

Pisalo je od početka.

Jucer sam samo datum i iznos nagrade editirao.

onda sam ja veoma tužan

trebao sam barem dobiti utješnu nagradu