Natječaj za najbolji tutorial do 15.7.2020

Nastavljamo s natječajem za najbolji tutorial… Dakle, tko do 00:00h 15.7.2020. napravi tutorial s najvećim brojem lajkova, osvaja nagradu od 210 EUR na Paypal račun.

Pravila:

  • tutorial se otvara u obliku topica koji mora biti tematski vezan za neku od kategorija dostupnih na forumu (osim birtije)
  • naslov topica mora započeti sa [Tutorial] oznakom kako bi znali da se želite kvalificirati za natecanje
  • da bi se tutorial kvalificirao mora imati minimalno 500 riječi i mora sakupiti minimalno 20 lajkova
  • računaju se samo lajkovi onog prvog inicijalnog posta u tutorialu
  • provjeravat će se lajkovi i ako se ustanovi nekakva sumnja, tutorial će biti diskvalificiran iz natjecanja

Svi kvalificirani tutoriali će biti izlistani ovdje. Linkajte i vi ako meni promakne.

Natjecanje počinje odmah :slight_smile:

Cilj je povećati listu kvalitetnih tutoriala koje ovaj forum već ima, te povećati aktivnost starijih i novih forumaša.

Prethodna ovakva natjecanja:

5 Likeova

Bravo @steelmaiden :). Vjerojatno neću sudjelovat, al baš mi je drago da tražiš načine kako dodatno unaprijedit forum! Samo naprijed s ovakvim idejama i aktivnostima :blush::blush:

10 Likeova

Podižem nagradni fond na 210€
Eto vam veće motivacije :wink:

3 Likeova

Eto nagradni fond za najbolji tutorial do 15.6.2020. je sad povecan na 210 EUR. Ako se niti jedan tutorial ne kvalificira, onda se nagrada prebacuje u sljedeci period.

1 Like

S obzirom da još uvijek nije objavljen niti jedan tutorial koji bi se kvalificirao za natjecanje, produzit cu rok za prijavu do 15.7.2020. Nagrada ostaje 210 EUR.

Evo prvog tutoriala koji će se vrlo vjerojatno kvalificirati

2 Likeova

Jedini prijavljeni tutorial je ujedno i pobjednik ovog natjecanja :slight_smile:

@kosana posalji mi svoj PP da ti prebacim 210 EUR

Iduci natjecaj krece od 15.8.2020. tako da imate vremena pripremiti tutoriale do tad.

7 Likeova

Ohoho, iako je konkurencija bila bas zestoka, uspjela sam! :dancer:
Hvala!

@Jeronimo034

jesi ti onih svojih 100 evrica dao u dobrotvorne svrhe? Ako nisi jos, ajd da stavimo na gomilu po 100, kao reinvesticiju, pa da se fajtamo na niche challenge od septembra. Zanimljivije kad ima nesto i za pobjednika.A sta velis?

1 Like

Otislo je odavno. Cestitam na pobedi :smiley:

1 Like

Vazi. Nije ni 100 lose. Pa da krenemo iz pocetka od 15. septembra.

@steelmaiden,110€ meni, 100€ u kasicu za challenge za pobjednika. Saljem ti paypal u PP.

6 Likeova

Okay, 110 EUR poslano tebi, a 100 EUR cemo staviti za niche challenge.

1 Like